Desnet Bilişim > RFID Ürünleri > Mobil RFID Okuyucular > ATID AT 870 Mobil RFID Lazer Okuyuculu El Terminali

ATID AT 870 Mobil RFID Lazer Okuyuculu El Terminali

ATID AT870 Mobil RFID Lazer Okuyuculu El Terminali kullanım rahatlığı ve kusursuz işlem kabiliyeti ile dikkat çeken bir üründür. Bu ürünle ilgili genel bilgiler aşağıda verilmiştir.

Ürünle ilgili merak ettiğiniz ya da anlamadığınız herhangi bir nokta olması durumunda iletişim bilgilerimizden dilediğiniz zaman bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Desnet Bilişim bu ve benzeri ürünleri siz değerli müşterilerine en iyi fiyat seçenekleri ve en iyi alternatiflerle sunmayı kendisine ilke edinmiş nadir firmalardan birisidir.

ATID AT870 Mobil RFID Lazer Okuyuculu El Terminali Resmi

3.5 inç ekranı, lazer barkod okuyucusu ve alfanumerik klavye gibi bir çok donanıma sahip olan AT 870 mobil okuyucu ile iş kalitenizi arttıracak, daha rahat çalışma imkanı bulacaksınız. Dilerseniz kabza ile kullanabileceğiniz bu cihaz çalışlarınıza daha ergonomik bir çalışma alanı yaratır. Windows CE 5.0 ile desteklenen işletim sistemi ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmanız mümkün.
ATID AT870 Mobil RFID Lazer Okuyuculu El Terminali ürünü ile ilgili teknik özelliklerini aşağıdaki tablo üzerinden inceleyebilirsiniz.

ATID AT870 Mobil RFID Lazer Okuyuculu El Terminali Teknik Özellikleri

ATID AT870 Mobil RFID Lazer Okuyuculu El Terminali Teknik Özellikleri

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz