Türkiye’nin ilk Araç Yazıcı Seti markası Destech

Desnet, 1997 yılında Türkiye’nin ilk araç yazıcı setini tasarladı ve üretime başladı. 15 yılı aşkın bir süredir geliştirilen Destech Araç Yazıcı Setleri, Desnet tarafından 30.000 adet üretildi. Özellikle dünyanın en önemli üreticilerinden Epson’un geliştirdiği 40 kolonluk Epson TM-U295 yazıcı ve 80 kolonluk A4 boyunda fatura kesebilen Epson LX-300+ yazıcı ile geliştirdiğimiz araç yazıcıları ile, Türkiye’nin en büyük dağıtım firmalarının saha satış otomasyonu için araç yazıcı setleri üretildi.

Detaylar

Üretimden gelen gücümüzle, Türkiye’nin 400. Büyüğü olduk.

Türkiye’nin incisi İstanbul’umuzun belki dünyanın en köklü belediyelerinden biri olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, sahada yaya bir şekilde gezen müfettişlerine, mobil bir çanta içinde hem akülü (bataryalı) Epson TM-U295 yazıcı, hem gerekli makbuzlar, hem de fotoğraf makinesi gibi aksesuarlarının tümünü tek çantada taşıyabilen mobil yazıcılar geliştirdik.

Detaylar

15 yıllık bir Dost Müşteri, Ülker maceramızın 15. Yılı

Türkiye’nin en değerli markalarından, en önemli gıda şirketlerinden Ülker’in (Yıldız Holding) ilk 1500 araçlık mobil saha satış araç yazıcı setlerini Ülker Topkapı fabrika bahçesinde teker teker monte edip çalıştıralı tam 15 yıl geçti. Bu süre içinde Ülker Grubu belki onlarca kat büyüdü, saha araçlarının sayısını genişletti. Biz de Desnet olarak bu süre içinde gıda sektörünün diğer neredeyse tüm devleriyle çalışmaya başladık.

Detaylar

Beyaz et sektörünün devlerinden Banvit’e özel LEON

Beyaz et sektörünün liderlerinden, şimdi de Banvit Kırmızı ile kırmızı et sektöründe de söz hakkı sahibi olmaya doğru adım adım ilerleyen Banvit, uzun yıllar bir başka dost sektördaşımızla (rakibimizle) çalıştıktan sonra 2012 yılı itibariyle Desnet ile çalışmaya başladı.

Detaylar

EPSON’dan Üstün Performans Ödülü

10 yılı aşkın süredir beraber yürüdüğümüz, araç yazıcı seti dendiğinde Epson’un, Epson’a sorulduğunda da Desnet’in akla gelmesini sağlayan bu yolculuğumuzun 2013 durağında, Epson, kurucumuz Gürbüz Ekinci’ye Üstün Performans Ödülü takdim etti.

Detaylar

Sabiha Gökçen’de Alt Yapı DESNET

Sabiha Gökçen Uluslarası Havalimanı İşletmesi, yer hizmetlerindeki araçlarda, nüshalı kağıda baskı alabilmek üzere Desnet’e ulaştı. İhtiyacı net bir şekilde belirleyen müşterimiz için önce çizim, sonra prototip sonra da seri üretime geçildi. Epson TM-U295 Nokta vuruşlu yazıcısı ile gerçekleştirilen Sabiha Gökçen Uluslarası Havalimanı’na özel Araç Yazıcısı ile 2 yıldır kesintisiz bir biçimde tüm operasyon Desnet araç yazıcıları ile gerçekleşiyor.

Detaylar

Pegasus da Bilet Kontrol CN50 İle Desnet’te

Pegasus Havayolları’na sattığımız çok ciddi sayıdaki Intermec CN50 El terminalleri ile, özel geliştirilmiş bir ayak sistemi sayesinde uçağa biniş sırasındaki son bilet kontrolünde bileti Intermec CN50’nin çok başarılı barkod okuma performansıyla okuyup, üzerine kurulu yazılım sayesinde kontrolünü gerçekleştirerek onaylayan Pegasus Havayolları bu şekilde uçağa binişteki bekleme sürelerini minimuma indirmiş durumda.

Detaylar

İBB Müfettişleri için özel Mobil Yazıcı Geliştirildi

Epson, bir şirketin sahip olabileceği ve ardında durmasını en çok isteyeceği üreticilerden biri, bizim için ise en başta geleni. Desnet Araç Yazıcı Setleri’ni dünyanın neresinden talep gelirse gelsin tavsiye eden ve bu talepleri bize yönlendiren, üreticimiz, dostumuz Epson’a çok teşekkürler.

Detaylar

E-Ticaret Sektörüne Barkod ile destek Desnet’ten

Dünyada ve Türkiye’de hızla yükselen E-Ticaret trendi , barkod sektörünü de oldukça etkiledi. Türkiye, bu süreçte, Gittigidiyor, Hepsiburada, Yemeksepeti, Markafoni, Limango, Trendyol gibi çok başarılı e-ticaret şirketleri çıkardı.

Detaylar