Desnet Bilişim > Barkod Okuyucular > Datalogic Barkod Okuyucuları

Datalogic Magellan 1100i Barkod Okuyucu

Datalogic Magellan 1100i Barkod Okuyucu, yüksek performans arayışındea olan kişi ve kurumların tercihleri arasında olan bir cihazdır. Ürünle ilgili diğer bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Magellan 1100i Barkod Okuyucu fiyatı ve tüm teknik özellikler hakkında daha kapsamlı bir bilgi edinmek isterseniz satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.


Datalogic Gryphon L GD4300 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon L GD4300 Barkod Okuyucu, ile kalitesiz ve okunması zor barkodlar dahi kolayca okunabilmektedir. Cihazın diğer özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Gryphon L GD4300 Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri hakkında çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle irtibata geçmeniz önemle rica olunur.


Datalogic Gryphon I GD4400 2D Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon I GD4400 2D Barkod Okuyucu, hareket algılama yeteneği sayesinde barkodları sorunsuz bir şekilde ve yüksek hızda okuyabilme özelliğine sahip bir cihazdır. Cihazın diğer özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Gryphon I GD4400 2D Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri hakkında çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle irtibata geçmeniz önemle rica olunur.


Datalogic Gryphon I GD4100 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon I GD4100 Barkod Okuyucu, 1.0m/3.9 ft mesafesindeki kodları yakalayabilme yeteneğine sahip bir cihazdır. Ürünle ilgili diğer bilgilieri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Gryphon I GD4100 Barkod Okuyucu fiyatı ve tüm teknik özellikleri hakkında çok daha geniş bir bilgi almak isterseniz firma iletişim bilgilerimizden satış ekibimizle irtibata geçmeniz rica olunur.


Datalogic Quickscan L QD2300 Barkod Okuyucu

Datalogic Quickscan L QD2300 Barkod Okuyucu, perakende ve ofis ortamında kullanılmaya en müsait cihazlardan birisidir. Ürünle ilgili bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Quickscan L QD2300 Barkod Okuyucu fiyatı ve özellikleri hakkında çok daha kapsamlı bir bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.