Desnet Bilişim > Barkod Yazıcılar > Toshiba Barkod Yazıcıları

Toshiba Tec B-EV4D Barkod Etiket Yazıcı

Toshiba Tec B-EV4D Barkod Etiket Yazıcı darbelere karşı dayanıklı aynı zamanda olanaüstü bir çok yönlülüğü bulunan üründür. Ürünle ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır. Toshiba Tec B-EV4D Barkod Etiket Yazıcı fiyatı ve diğer tüm özellikleriyle ilgili geniş bilgi almak için firma iletişim bilgilerinden bizimle temasa geçmeniz önemle rica olunur.


Toshiba Tec BEV4T Barkod ve Etiket Yazıcı

Toshiba Tec BEV4T Barkod ve Etiket Yazıcı sağlam dış plastik kaplaması ile dış etkenlerden kolaylıkla etkilenmez bir endüstriyel yazıcıdır. Ürünle ilgili bilgiler aşağıda verilmektedir. Toshiba Tec BEV4T Barkod ve Etiket Yazıcı fiyatı ve özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi almak istiyorsanız firmamızı arayarak iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Toshiba B-EX4T1Barkod ve Etiket Yazıcı

Toshiba B-EX4T1Barkod ve Etiket Yazıcı bakım masraflarınızı en aza indirgemek istiyorsanız en doğru seçim olacaktır. Ürüne ait bilgiler aşağıda verilmiştir. Toshiba B-EX4T1Barkod ve Etiket Yazıcı fiyatı ve diğer teknik özelliklerine ilişkin daha kapsamlı bir bilgi almak isterseniz satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.


Toshiba B-EX4T2 Etiket ve Barkod Yazıcı

Toshiba B-EX4T2 Etiket ve Barkod Yazıcı baskı kalitesi yüksek, düz kafa teknolojisini içerisinde barındırmakta olan bir barkod yazıcıdır. Ürünle ilgili bilgilere aşağıda yer verilmiştir. Toshiba B-EX4T2 Etiket ve Barkod Yazıcı fiyatı ve tüm teknik özellikleri ile ilgili çok daha detaylı bilgi için firmamızı arayarak satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.


Toshiba B-SX6 Barkod Yazıcı

Özellikleri Teknoloji : Direk Termal/Termal Transfer Baskı Kafası : Edge Çözünürlük : 12 dots/mm (305 dpi) Baskı Genişliği : Maksimum 170.6 mm. Baskı Uzunluğu : Maksimum 1705 mm. Baskı Hızı : 203 mm/sn Şerit Tasarrufu : Opsiyonel Arabirimler : Bidirectional Paralel Port, USB 2.0, LAN (100Base), Seri Port (ops.) Wireless LAN (ops.) Font : Bitmap […]