Desnet Bilişim > El Terminalleri > Casio El Terminalleri > Casio DT-X8 El Terminali

Casio DT-X8 El Terminali

casio-dt-x8-t5

Casio endüstriyel el terminalleri olan Casio DT-X8 serisinin iki yeni modelinipiyasaya sürdü.

Yeni Casio DT-X8 modelleri 3 metreden düşmeye karşı dayanıklıdır, yükseltilmiş dayanıklılık seviyesi ile artık çok daha sağlam aynı zamanda toza ve yağmura dayanıklıdır.

DT-X8 modelleri daha çok depo ve sahada çalışan elamanlarınız için ve lojistik ve taşımacılık sektöründe pek çok uygulama için mükemmel çözümler sunar.

DT-X8 modelleri esnek bir koruyucu malzeme ile donatılmıştır. LCD ekranı düşmelere karşı oldukça dayanıklıdır, cihazın tüm kenarlarını dahil olmak üzere tamamını kapsayan ve düştüğünde pil kapağı da dahil olmak üzere cihazı %100 koruyan elastomer malzemesi ile kaplıdır. Bu darbeye dayanıklı tasarımı ile Casio DT-X8 el terminali   3 metreye kadar düşmelerden etkilenmez.  DT-X8 modellerinin ekranında LCD üzerine plastik bir dokunmatik panel konularak daha güçlü hale getirilmiştir. Casio DT-X8 el terminali IP67 standartlarına uygun toza ve sıvılara dayanıklı ve -20 º C gibi çok soğuk çalışma alanlarında bile kullanıma uygundur. Bu sayede, Casio DT-X8 el terminali tozlu alanlarda, yağışlı hava ve düşük sıcaklıklardaki nemli ve ıslak depolarda ve çalışma alanınız neresi olursa olsun zorlu koşullarda güvenle çalışılabilir bir üründür.

Casio DT-X8 El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri hakkında geniş bir bilgi almak için firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


Gelişmiş ISO 13407 insan merkezli tasarım süreçlerinin kullanımıyla geliştirilen Casio DT-X8 el terminali modelleri ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı oldukça zevklidir. Tuş takımının rahat kullanımı için  tasarım aşamasında ergonomik hale getirilen Casio DT-X8 el terminali hatasız veri girişi yapılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Tarama işlemi tetik tuşları ile ve merkezde  terminalin her tarafında kolayca yapılabilir. Ayrıca, düşük yansımalı dokunmatik panel oldukça görünür ve kullanımı çok basittir.

Blanview ® LCD teknolojisi kullanılarak geliştirilen DT-X8 modellerinin ekranı hem dış ortamlarda hem de iç ortamlarda oldukça iyi bir LCD ekrana sahiptir ve düşük güç tüketimi ile birlikte çok net bir renkli ekrana sunar. Lojistik ve taşımacılık sektöründe uygulama için oldukça uygundur. Standart kablosuz LAN,802.11x ve WPA2 güvenlik standartları ve Bluetooth ® Sürüm 2.0  ile uyumludur.

  • DT-X8-20E hem 1D ve 2D barkodları tarayabilmektedir.
  • DT-X8-10E ise sadece 1D barkodları tarayabilmektedir.
  • Mükemmel dayanıklılık :   IP67 toz ve sıvı, 3.0 metreden düşmeye dayanıklıdır ve -20 º C’ye kadar  sıcaklıklarla çalışıyor.
  • ISO 13407 uygun olarak hazırlanmıştır insan merkezli tasarım kolay işlem gerçekleştirmek için sunulmaktadır.
  • 5.9cm (2.7inch) Blanview ® LCD hem yüksek görünürlük iç ve dış mekanlarda yanı sıra düşük güç tüketimi gerçekleştirmektedir.
  • IEEE 802.11b ile donatılmış / g standardı kablosuz LAN WPA2 güvenlik standartları ile uyumlu.
  • Bluetooth ® Sürüm 2.0 (Sınıf 2) ile donatılmıştır.
  • Mobil yazıcılar ve cep telefonları ile bağlantı sağlayabilmektedir.
  • Pil bittiğinde  verileri korumak için bir dosya sistemi bulunmaktadır.
  • Büyük bellek depolama kapasitesi sağlayan microSD ve microSDHC kartlar için giriş yuvaları bulunmaktadır.

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz