Desnet Bilişim > El Terminalleri > Datalogic El Terminalleri > Datalogic DL-Axist Android El Terminali

Datalogic DL-Axist Android El Terminali

Datalogic DL-Axist Android El Terminali

EN ÖZEL FİYATLAR İÇİN 444 70 15 | desnet@desnet.com.tr | 0212 557 85 00

Datalogic DL-Axist El Terminali
Datalogic tarafından üretilmiş, Android işletim sistemini kullanan çok dayanıklı, yüksek performanslı ve hızlı bir endüstriyel cihazdır.

Datalogic DL-Axist El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmenizi önemle rica ederiz. Bize 444 70 15’den ulaşabilirsiniz.

DL-AXIST ™ El Terminali Android ™ parlak tam dokunmatik 5 inçlik ekrana sahip endüstriyel El Terminali. Endüstriyel sağlamlığı ile, Datlaoic DL-Axist açık alanda ve kapalı alanda saha operasyonlarında mükemmel sonuç veriyor. Datalogic DL-Axist El Terminali Corning® Gorilla® Kırılmaz ekran ve kırılmaz pencere mevcut. Ayrıca isteğe bağlı koruyucu lastik ek ile daha da sağlam hale gelebiliyor.

DL-AXIST El Terminali standart mesafelerde yüksek yoğunluklu operasyonlarda hızlı ve kolay bilgi okuma sağlayan çok amaçlı 2D Okuyucu ile donatılmış, en iyi okuma geribildirimi için Datalogic’in patentli ‘Green Spot’ teknolojisi içerir. Bu teknolojiyle çok yüksek seste bile yeşil okuma ışığıyla okuduğunu rahatça anlarsınız. Dahili LED flaş ve otofokus kamera ile işinizin gerektirdiği belgeleri tarayan kolay fotoğraf çekimi sağlar.

Datalogic’in SoftSpot ™ teknolojisiyle Datalogic DL-Axist kullanıcı tanımlı kayan yumuşak tetik ekranda herhangi bir yere yerleştirilmiş ve hemen hemen her görevi yerine getirecek şekilde programlanmıştır. Datalogic DL-Axist Desnet uzmanlığıyla hizmetinizde, 444 70 15’den bize ulaşabilirsiniz.

Sistem Özellikleri

Ekran 5 inç Gorilla Glass 3 kırılmazlıklı HD çoklu-dokunmatik ekran,
Bağlantı 802.11 a/b/g/n MIMO teknolojisi ve Cisco CCX v4 sertifikalı.
Aktarım 3G/4G mobil ses ve data aktarımı.
Bluetooth Bluetooth® kablosuz teknolojisi v4.0 BLE’li Ekran

NFC teknolojisi GPS ile konum bazlı uygulamalar. IP67 rating and 1.8 m / 6.0 ft drop resistance

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz

desnet-talep-formu

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Talebinizi yazın(gerekli)

Kaç adet(gerekli)

Sıfır mı? İkinci el mi?

(Varsa) Hedef fiyatınız?

Detaylar