Desnet Bilişim > Barkod Okuyucular > Datalogic Barkod Okuyucuları > Datalogic Quick Scan Mobile Barkod Okuyucu

Datalogic Quick Scan Mobile Barkod Okuyucu

Datalogic QuickScan Mobile satış noktaları için tasarlanmış ideal bir kablosuz barkod okuyucudur. Çoklu fonksiyonları sayesinde envanter sayımı, fiyat kontrol ve raf düzeni yerleşim aktiviteleri için idealdir.

Ürün, ticari ve perakende sektörde kablosuz barkod okuyucu arayışında olan kullanıcılar için üstün özellikleri sayesinde çok hızlı bir mali geri dönüşüm sağlamaktadır.

QuickScan Mobile kablosuz barkod okuyucular Datalogic patentli STAR™ haberleşme protokolü sayesinde pazardaki en güvenli iletişimi sağlamaktadır.

QuickScan Mobile okuyucular 12 Metre haberleşme alanı kapasitesi ile kullanıcısına kablosuz kullanım rahatlığı sunmaktadır.

USB, RS232, Keyboard Wedge ve Wand bağlantı arayüzleri ile kullanım kolaylığı sağlar.

Şarj sırasında okuma özelliği sayesinde uzun ömürlü yeniden yüklenebilir Li-Ion pili enerji depolarken siz işlerinize devam edebilirsiniz.

Datalogic patentli Batch-Mode özelliği sayesinde, kapsama alanı dışında da barkodlarınızı okutup, kapsama alanına geri döndüğünüzde otomatik olarak aktarabilirsiniz. Bu özelliklerin tamamı eşsiz güvenlik ve üstün barkod okuma performansı ile birleştirilmişir.