Desnet Bilişim > RFID Ürünleri > Mobil RFID Okuyucular > DOTR-900 Bluetooth UHF Mobil RFID Okuyucu

DOTR-900 Bluetooth UHF Mobil RFID Okuyucu

DOTR-900 Bluetooth UHF Mobil RFID ürünü ile ilgili bilgi almak ve fiyat sorgulamak için firmamızı arayabilirsiniz. Satış danışmanlarımız ilgili ürün ya da benzer özelliklerdeki farklı ürün seçeneklerini fiyatlarıyla birlikte size sunacaktır.

Desnet Bilişim, RFID ürünleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde çözüm üretebilecek, en iyi fiyatlara bu ürünlere sahip olabilmenizi sağlayabilecek Türkiye’de ki ender firmalardandır.

DOTR-900 Bluetooth UHF Mobil RFID Okuyucu
3 farklı güç tüketimi seçeneği ile işinizin değişken her durumuna uyum sağlayacak olan DOTR-900 mobil okuyucu iş kalitenizi arttıracak! Uyumlu 1.1 USB girişi bulunan aynı zamanda bluetooth ile seri profil desteği imkanı sunuyor. 2 farklı modülasyon yöntemi ile maksimum hız sağlayan DOTR-900 işiniz için en uygun mobil okuyucu olmaya aday.
DOTR-900 Bluetooth UHF Mobil RFID ürünü ile ilgili teknik özelliklerini aşağıdaki tablo üzerinden inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da anlayamadığınız bir husus olursa firmamızı arayarak teknik sorumlularımızla irtibata geçebilirsiniz.

DOTR-900 Bluetooth UHF Mobil-RFID Okuyucu Teknik Ozellikleri

DOTR-900 Bluetooth UHF Mobil-RFID Okuyucu Teknik Ozellikleri

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz