Desnet Bilişim > E-Ticaret Sektörüne Barkod ile destek Desnet’ten

Dünyada ve Türkiye’de hızla yükselen E-Ticaret trendi , barkod sektörünü de oldukça etkiledi. Türkiye, bu süreçte, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Yemeksepeti.com, Markafoni.com, Limango.com, Trendyol.com gibi çok başarılı e-ticaret şirketleri çıkardı.

Desnet olarak biz de bu sürecin çok yakinen içinde olduk. Çünkü bir e-ticaret şirketinin sevkiyatını en hızlı, en doğru, en eksiksiz ve tam zamanında çıkarabilmesinin tek bir yolu var, İyi bir depo, stok-sayım-sevkiyat otomasyonu ile e-ticaret sitesinin tam entegre olabilmesi ile ortaya çok başarılı bir e-ticaret lojistiği teknolojisi çıkıyor.

Son 3 yıl içinde, Trendyol.com, ÇiçekSepeti.com, 444cicek.com, DivasPirlanta.com,  Avansas.com gibi e-ticaret şirketlerinin barkod otomasyonu, depo otomasyonu, el terminali, barkod okuyucusu, barkod yazıcısı gibi ihtiyaçlarını en hızlı bir şekilde karşıladık.

E-Ticaret girişimcisi iseniz E-Ticaret Lojistiği ve E-Ticaret Lojistiği Teknolojileri konusunda pek bir bilginiz yok ise, erkenden bu işi çözebilmek için, işler büyümeden, karışmadan, karmaşıklaşmadan bizi arayın, işi en kısa sürede çözüme ulaştıralım.