İşiniz büyüyor, büyüyor ve büyüyor. İş büyüdükçe işe yapılan yatırım da gün be gün artıyor. Peki, sürekli teknoloji yatırımı yapıyorsunuz ama bu kadar hızla gelişen teknolojik ömürde, satın aldığınız bu teknoloji 1 yıl sonrasının ihtiyacını karşılayacak mı?

Diyelim el terminali aldınız, stok-sayım sevkiyat operasyonu için ya da üretim için, ya da mağazalarınızı sayacaksınız.

Özellikle de aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık kullanılan sayım el terminallerinde, sürekli kullanmayacağınız durumlarda kısa süreli el terminali kiralama ile işinizi çok pratik şekilde çözebilirsiniz.

Ya da bir filonuz var, 5 araçtan 500 araca kadar herhangi bir adette bir filoya sahipsiniz, saha satış araçlarında el terminali kullanmak istiyorsunuz ama bu yatırımı satın alma yoluyla yapmak istemiyorsunuz, nasıl ki şirket araçlarınızı kiralıyorsunuz, aynı şekilde, el terminallerini de kiralayamaz mısınız?

Desnet, Türkiye’de ilk olarak el terminali kiralama işini 2010 yılında sistematik bir şekilde başlattı. Sıfır ya da ikinci el olarak bulundurulan el terminalleri Türkiye’nin her yerinden yüzlerce müşteriye 1 günlük, 3 günlük, 5 günlük, 15 günlük, 1 aylık ya da 1 yıllık şekilde kiralandı.

El terminali satışında da Türkiye’de önde gelen şirketlerden biri olan Desnet’in el terminali kiralama ile ilgili sunduğu çözümlerde, satıştan farklı olarak sunduğu önemli bir hizmet daha var.

El terminalini kiraladığınız süre boyunca, el terminalinin başına gelecek olan hiçbir sorun, arıza, bozulma ya da kırılma durumları sizin sorumluluğunuz altına girmez. Böylece operasyon öncesinde hazırladığınız ve kendinizi ayarladığınız bütçenin dışına çıkaracak sürpriz masraflar, arızalar ve bozulmalar karşınıza çıkmaz.

Uzun süreli kiralamalarda da Desnet, mevcut sisteminizin sağlamlığını, en düzgün şekilde çalışmasını da garanti altına alır. Çünkü sistemin siz kullanıcısı, desnet ise teknik altyapının sorumlusudur. Bunun için kiralık el terminali sistemin önemli bir unsurudur.

El terminali alsam mı yoksa kiralasam mı? Diye arada mı kaldınız? Bizi arayın, size ihtiyacınıza göre en doğru ve en uygun planı biz çıkaralım, hesabınızı kitabınızı maliyetlendirmenizi bu şekilde yapın, satın alma mı daha mantıklı yoksa kiralama mı, siz karar verin. Eğer kararınız kiralık el terminali ise doğru yerdesiniz.

Sadece “satın alalım, bizim olsun” mantığıyla satın alma yapmayın, bu teknolojiler yüksek fiyatlı, yüksek maliyetli donanımlar, her biri 1000-1500 Usd mertebelerinde seyreden bu teknolojileri sürekli olarak kullanmayacaksanız, bu altyapıyı, bu donanım maliyetini üstlenmeniz gerekmiyor. İhtiyacınızı doğru şekilde belirleyin.

Kiraladığımız el terminalleri arasında Kiralık Depo Terminalleri, Kiralık Saha Satış Terminalleri, Kiralık Sayım Cihazları, Kiralık stok sayım el terminalleri, kiralık sıcak satış el terminalleri bulunmaktadır. Özelliklerine göre ise, kiralık 3G’li el terminali, kiralık WiFi’li el terminali, kiralık Windows Mobile 6.1 El terminali, kiralık Windows Mobile 6.5 el terminali, kiralık Windows CE El Terminali, kiralık kabzalı el terminali gibi özelliklerde el terminalleri bulunmaktadır.

Ayrıca marka ve model bazında baktığımızda kiralamasını gerçekleştirdiğimiz el terminalleri arasında Motorola El Terminalleri Kiralama, Intermec El Terminalleri Kiralama, Casio El Terminalleri Kiralama, Datalogic El Terminali Kiralama, Honeywell El Terminali Kiralama, Pidion El Terminali Kiralama, Mobile Compia M3 El Terminali Kiralama gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

El Terminali Kiralama yaparak hem operasyonel uğraşıdan kazanabilir, hem maliyeti gerçek anlamda hiç hesaplamadığınız kadar uygun hale getirebilirsiniz.

El terminali satın almak isterseniz, el terminalinizi satmak isterseniz ve el terminali kiralamak isterseniz bizi arayın, Desnet 15 yıllık el terminali uzmanlığı ile yanınızda.

El terminali kiralama yapmak için hangi sektörde olursanız olun, nasıl bir işleyişiniz olursa olsun, yazılımınızın ne olduğunun önemi olmaksızın hangi modelin en çok işinize yarayacağı, en doğru marka modelin ve özelliğin ne olduğu konusunda da 15 yıllık birikimimizle yardımcı olmaktan ve işinize değer katmaya çalışmaktan büyük mutluluk duyarız.

Özellikle kısa süreli el terminali kiralama işlemlerinde, kiralama yapacağınız el terminali adedine bağlı olmak üzere belli sayıda yedek cihazı da bedelsiz olarak veriyoruz ve işiniz bitene kadar bu cihazlar da kiraladığınız el terminalleri gibi sizin kullanımınıza sunuluyor.

Desnet’te el terminalleri kiralama sırasında el terminalinin kargoda geçireceği zaman size maliyet olarak yüklenmez, el terminali kiralama süresi, el terminali elinize ulaştığı andan itibaren geçerlidir. Hatta Desnet, bir günü doldurmayan ek sürelerde de size ekstra bir gün kullanımı masrafı fatura etmez.

El terminali Kiralama ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilir, aynı modelin hem satış hem de kiralama fiyatlarını, ayrıca hem kısa dönem hem uzun dönem kiralama fiyatlarını sorabilirsiniz.

El terminali, bilgisayar sektörünün bir uzantısı gibi görünse de, aslında çok ayrı ve özel bir uzmanlık alanıdır. El terminali kiralama, el terminali satın almadan çok daha fazla tedarikçi uzmanlığı gerektiren bir alandır. Kaldı ki el terminali satın alacağınız zaman bile satın aldıktan sonra yıllar sonra bile size destek verebilecek, satış sonrası hizmeti de çok güçlü olan bir şirket bulmanız gerekli iken El Terminali Kiralama ile ilgili Desnet, 15 yıllık deneyimiyle yanınızdadır.

Kiralık El Terminali modellerimizi hemen öğrenmek, kısa dönem ya da uzun dönem el terminali kiralama fiyatlarımızı öğrenmek ve en iyi fiyat teklifini almak için bizi hemen 0212 557 85 00’dan arayabilirsiniz.

El terminali uzmanlık işidir, Desnet el terminalinde hem satışta, hem kiralamada yanınızda.