Desnet Bilişim > EPSON’dan Üstün Performans Ödülü

10 yılı aşkın süredir beraber yürüdüğümüz, araç yazıcı seti dendiğinde Epson’un, Epson’a sorulduğunda da Desnet’in akla gelmesini sağlayan bu yolculuğumuzun 2013 durağında, Epson, kurucumuz Gürbüz Ekinci’ye Üstün Performans Ödülü takdim etti.

Özellikle Epson Avrupa’da uzun yıllardır bizleri gururlandırarak Türk yöneticisinin, profesyonelinin başarısını tüm avrupaya gösteren Epson Avrupa yöneticilerinden Mehmet Bölükbaşı’na, Epson Türkiye Genel Müdürü Sn. Sevil Kanat Hanımefendi’ye, Epson Türkiye ofisi yöneticilerinden Sn. Ahmet Gürle Beyefendi’ye ve yine Epson Türkiye Ofisi yöneticilerinden Mahir ÖZDOĞAN Beyefendi’ye çok teşekkür ediyoruz.

Ürün ithal etmek, kutu alıp kutu satmak gibi bir iş yaparak, adetli projelerde üstüne kârımızı koyarak satış hacmi yakalamanın mümkün olmadığı bir işi yapıyoruz. Türkiye’de teknoloji üretiyor, teknoloji geliştiriyor, yazılım ve donanım AR-GE’sini birlikte yürüterek şirketlere akılalmaz mobil iş kolaylıkları gerçekleştiriyoruz. Her kestiğimiz fatura, her yeni müşteri, her gönderdiğimiz kargo inanılmaz alınteri ve akıl terini birlikte içeriyor.

Buna rağmen, Türkiye’de En büyük 500 bilişim şirketi arasında ilk 400’e girebilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca Türkiye merkezli üreticiler klasmanında da 34. Sırada yer almak da , üretiminin tamamını Türkiye’de yapan bir şirket için çok büyük bir gurur.

Zor işlerin mucidi Desnet, zor projelere, yenilikçi iş fikirlerini ürünleştirmeye devam edecek.

Siz, müşterimiz, potansiyel müşterimiz, rakibimiz yani dostumuz, mesai arkadaşımız, eski mesai arkadaşımız ya da potansiyel mesai arkadaşımız; Bu yazdıklarımız size ulaşıyorsa, biliniz ki Desnet sizlerin büyük emekleriyle bugüne geldi. Emekleriniz, destekleriniz için teşekkürler.