Desnet Bilişim >

Datalogic Gryphon GBT4400 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon GBT4400 Barkod Okuyucu, üzerinde Motionix hareket algılama teknolojisi bulunmaktadır. Yüsek performanslı datalogic barkod okuyucu arayanlar için ideal bir üründür. Datalogic Gryphon GBT4400 Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri hakkında çok daha kapsamlı bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


Datalogic Gryphon GM4400 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon GM4400 Barkod Okuyucu, kullanıcısına ölçülebilir ve etkin sonuçlar üretir. Ürün ile ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Datalogic Gryphon GM4400 Barkod Okuyucu fiyatı ve özellikleri hakkında çok daha kapsamlı bir bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle temas kurabilirsiniz.


Datalogic Magellan 3300 HSİ Yatay Barkod Okuyucu

Datalogic Magellan 3300 HSİ Barkod Okuyucu yatay kullanım özelliğine sahip bir ürün olması dolayısıyla mağaza vb. alanlarda tezgah üzerinde seri ve hızlı veri toplama olanağı sağlamaktadır. Ürünle ilgili birçok bilgiye aşağıda yer verilmiştir. Datalogic Magellan 3300 HSİ Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri hakkında daha geniş bilgi almak için satış temsilcilerimizle temasa geçebilirsiniz.