Desnet Bilişim >

Zebra iMZ320 Mobil Termal Printer

Zebra iMZ320 Mobil Termal Yazıcı sahada el terminali ile kablosuz bağlantı ile anında çıktı almayı, bele takılarak en hızlı, en sağlam ve en güvenli şekilde sahada çıktı almayı sağlayan sahadaki en güçlü yardımcınız. Özellikle saha servis otomasyonu ve soğuk saha satış otomasyonunda kullanılan Zebra iMZ320, Türkiye’de onbinlerce noktada fiş kesiyor. Özellikle bir önceki modeli olan Zebra […]


Lukhan Sewoo LK-T320 Barkod Yazıcı

Lukhan Sewoo LK-T320 Barkod Yazıcı sınıfının en iyi barkod yazıcısıdır. Ürünle ilgili bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Lukhan Sewoo LK-T320 Barkod Yazıcı fiyatı ve tüm teknik özellikleri ile ilgili çok daha geniş bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Lukhan Sewoo LK-P 41 Barkod Yazıcı

Lukhan Sewoo LK-P 41 Barkod Yazıcı portatif, hızlı sonuçlar üretebilen, birçok mobil yazılımla entegre olarak çalışma özelliğine sahip bir cihazdır. Ürünle ilgili detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz. Lukhan Sewoo LK-P 41 Barkod Yazıcı fiyatı ve teknik özellikleri hakkında geniş bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.


Lukhan Sewoo LK-P 20 Barkod Yazıcı

Lukhan Sewoo LK-P 20 Barkod Yazıcı mobil kullanım açısından son derece kolaylıklar sağlamaktadır. Ürünle ilgili bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Lukhan Sewoo LK-P 20 Barkod Yazıcı fiyatı ve özellikleri hakkında çok daha geniş bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


Lukhan Sewoo LK-B 20 Barkod Yazıcı

Lukhan Sewoo LK-B 20 Barkod Yazıcı yüksek performanslı barkod yazıcılar kategorisi içerisinde yer almaktadır. Ürünle ilgili bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Lukhan Sewoo LK-B 20 Barkod Yazıcı fiyatı ve tüm teknik özellikleri ile ilgili çok daha geniş bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.