Desnet Bilişim >

Datalogic Magellan 1100i Barkod Okuyucu

Datalogic Magellan 1100i Barkod Okuyucu, yüksek performans arayışındea olan kişi ve kurumların tercihleri arasında olan bir cihazdır. Ürünle ilgili diğer bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Magellan 1100i Barkod Okuyucu fiyatı ve tüm teknik özellikler hakkında daha kapsamlı bir bilgi edinmek isterseniz satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.


Datalogic Gryphon I GD4100 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon I GD4100 Barkod Okuyucu, 1.0m/3.9 ft mesafesindeki kodları yakalayabilme yeteneğine sahip bir cihazdır. Ürünle ilgili diğer bilgilieri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Gryphon I GD4100 Barkod Okuyucu fiyatı ve tüm teknik özellikleri hakkında çok daha geniş bir bilgi almak isterseniz firma iletişim bilgilerimizden satış ekibimizle irtibata geçmeniz rica olunur.


Datalogic Quickscan L QD2300 Barkod Okuyucu

Datalogic Quickscan L QD2300 Barkod Okuyucu, perakende ve ofis ortamında kullanılmaya en müsait cihazlardan birisidir. Ürünle ilgili bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Quickscan L QD2300 Barkod Okuyucu fiyatı ve özellikleri hakkında çok daha kapsamlı bir bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


Datalogic Qickscan I QD2100 Barkod Okuyucu

Datalogic Qickscan I QD2100 Barkod Okuyucu, DATALOGİC’in özel patentli ‘’green spot’’ teknolojisini kullanmakta olan bir cihazdır. Ürünle ilgili bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Qickscan I QD2100 Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özelliklerine ilişkin daha ayrıntılı bilgi için satış ekibimizle temasa geçmeniz tavsiye olunur.


Datalogic Gryphon GM4100 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon GM4100 Barkod Okuyucu, mobil olarak çalışan firmaların işlerini büyük oranda kolaylaştıran bir cihazdır. Ürünle ilgili detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Gryphon GM4100 Barkod Okuyucu fiyatı ve tüm özellikleri ile ilgili detaylı bilgi almak için satış danışmanlarımızla temas kurabilirsiniz.