Desnet Bilişim >

Datalogic Magellan 1100i Barkod Okuyucu

Datalogic Magellan 1100i Barkod Okuyucu, yüksek performans arayışındea olan kişi ve kurumların tercihleri arasında olan bir cihazdır. Ürünle ilgili diğer bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Magellan 1100i Barkod Okuyucu fiyatı ve tüm teknik özellikler hakkında daha kapsamlı bir bilgi edinmek isterseniz satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.


Datalogic Gryphon L GD4300 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon L GD4300 Barkod Okuyucu, ile kalitesiz ve okunması zor barkodlar dahi kolayca okunabilmektedir. Cihazın diğer özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Gryphon L GD4300 Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri hakkında çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle irtibata geçmeniz önemle rica olunur.


Datalogic Gryphon I GD4400 2D Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon I GD4400 2D Barkod Okuyucu, hareket algılama yeteneği sayesinde barkodları sorunsuz bir şekilde ve yüksek hızda okuyabilme özelliğine sahip bir cihazdır. Cihazın diğer özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Gryphon I GD4400 2D Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri hakkında çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle irtibata geçmeniz önemle rica olunur.


Datalogic Gryphon GBT4100 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon GBT4100 Barkod Okuyucu, çok uzun süre gidebilen bataryaya sahip, 1200’den fazla barkodu hafızasında saklayabilme özelliği bulunan bir cihazdır. Ürünle ilgili bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Datalogic Gryphon GBT4100 Barkod Okuyucu fiyatı ve bütün özellikleri ile ilgili daha geniş bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.


Datalogic Gryphon GM4100 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon GM4100 Barkod Okuyucu, mobil olarak çalışan firmaların işlerini büyük oranda kolaylaştıran bir cihazdır. Ürünle ilgili detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Gryphon GM4100 Barkod Okuyucu fiyatı ve tüm özellikleri ile ilgili detaylı bilgi almak için satış danışmanlarımızla temas kurabilirsiniz.