Desnet Bilişim >

Datalogic Powerscan PD8500 Barkod Okuyucu

Datalogic Powerscan PD8500 Barkod Okuyucu, kablosuz bir ürün olması vesilesiyle kullanım kolaylığı bulunan 1D ve 2D barkodları sorunsuz bir şekilde okuyabilen cihazdır. Datalogic Powerscan PD8500 Barkod Okuyucu fiyatı ve tüm teknik özellikleri hakkında ge3niş bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Datalogic Powerscan PBT8300 Barkod Okuyucu

Datalogic Powerscan PBT 8300 Barkod Okuyucu alnumerik klavyeye sahip bir üründür. Ürünle ilgili bilgilere aşağıda yer verilmiştir. Datalogic Powerscan PBT 8300 Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri hakkında geniş bir bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla irtibat kurabilirsiniz.


Datalogic Powerscan 7000 Barkod Okuyucu

Datalogic Powerscan 7000 Barkod Okuyucu sağlamlık ve hız beklentisi yüksek olan kullanıcıların ihtiyaçlarına en iyi sonucu veren ürünlerden birisidir. Ürünle ilgili ayrıntıları aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Powerscan 7000 Barkod Okuyucu fiyatı ve özellikleri hakkında çok daha geniş bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.