Desnet Bilişim >

Datalogic Gryphon GBT4100 Barkod Okuyucu

Datalogic Gryphon GBT4100 Barkod Okuyucu, çok uzun süre gidebilen bataryaya sahip, 1200’den fazla barkodu hafızasında saklayabilme özelliği bulunan bir cihazdır. Ürünle ilgili bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Datalogic Gryphon GBT4100 Barkod Okuyucu fiyatı ve bütün özellikleri ile ilgili daha geniş bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.


Datalogic Powerscan PD 8300 Barkod Okuyucu

Datalogic Powerscan PD 8300 Barkod Okuyucu stacked kodları okuyabilme özelliği ile diğer birçok barkod okuyucudan ayrılan bir üründür. Ürünle ilgili diğer bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Powerscan PD 8300 Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulmak için firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla temasa geçmeniz önemle rica olunur.


Datalogic Powerscan PBT 7100 Barkod Okuyucu

Datalogic Powerscan PBT 7100 Barkod Okuyucu sağlamlığı ve hızı ile dikkat çekmekte olan bir cihazdır. Ürünle ilgili bilgilere aşağıda yer verilmiştir. Datalogic Powerscan PBT 7100 Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özelliklerine ilişkin daha detaylı bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış temsilcilerimizle temasa geçmeniz önemle rica olunur.


Datalogic Powerscan PD 7100 Barkod Okuyucu

Datalogic Powerscan 7100 Barkod Okuyucu üzerinde yüksek ses uyarı sistemi bulunan ve barkod okuyucu ürünleri içerisinde çok rağbet görmek olan bir cihazdır. Datalogic Powerscan 7100 Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla irtibat kurabilirsiniz.


Datalogic Magellan 8500 XT Barkod Okuyucu

Datalogic Magellan 8500 XT Barkod Okuyucu 10 farklı açıdan okuma özelliği bulunan ve günümüz barkod okuma teknolojilerinin bir çoğunu içerisinde barındıran bir üründür. Ürünle ilgili bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Datalogic Magellan 8500 XT Barkod Okuyucu fiyatı ve teknik özellikleri hakkında daha geniş bilgi almak için firmamızı arayarak satış temsilcilerimizle temasa geçebilirsiniz.