Desnet Bilişim >

Intermec CN4 – CN4e El Terminali

Intermec CN4 – CN4e El Terminali özellikleri aşağıda yer almaktadır. Intermec CN4 – CN4e El Terminali fiyatı ve teknik detayları hakkında bilgi alabilmek için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Özellikler Marvel PXA270M, 520 MHz işlemci 128 MB RAM / 256 MB Flash Hafıza Windows Mobile 6.1 işletim sistemi QVGA Renkli 3.5” ekran (240×320 çözünürlük) 802.11b/g WLAN […]


Casio DT-930 El Terminali

Casio DT-930 stok sayım cihazı ve barkod okuyuculu terminali en uygun çözümü en etkin ürünü arayanlar için özel geliştirilmiş. Alın ve sonsuza dek stoğunuzu sayın, ürün giriş çıkışınızı yapın. Tekstil sektörünün neredeyse yarısında kullanılan DT930 pazarda kendine çok iyi bir pozisyon yaratmış durumda. Casio DT-930 Desnet stoklarında. Özellikler 32-bit RISC işlemci 4 MB + 16 […]


Honeywell Dolphin 70e Black El Terminali

70e Black El Terminali hem androis işletim sistemi, hem de windows işletim sistemi ile kullanılabilen, dokunmatik ekranlı, bir cep telefonu boyutundaki üründür. Honeywell Dolphin 70e Black El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Honeywell Dolphin 99EX El Terminali

Dolphin 99EX El Terminali fonksiyonel özellikleri ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmakta olan bir üründür. 6 metre gibi bir yükseklikten dahi beton zemine düşürülme testlerinde dahi herhangi bir zarar görmemiştir. Honeywell Dolphin 99EX El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Honeywell Dolphin 99GX El Terminali

Dolphin 99GX El Terminali oldukça dayanıklı, kullanım kolaylığı imkanları bulunan, profesyonel mobil çözümleri sunmakta olan bir üründür. Honeywell Dolphin 99GX El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.