Desnet Bilişim >

Honeywell Dolphin 60s Scanphone El Terminali

60s Scanphone El Terminali bir cep telefonu boyutunda, hızlılığı ve işlem kapasitesi ile dikkat çeken, ergonomik tasarımlı, dayanıklı bir el terminalidir. Honeywell Dolphin 60s Scanphone El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Honeywell Dolphin MX9 El Terminali

Dolphin MX9 El Terminali ultra sağlam, işlem kapasitesi yüksek, her türlü zorlu şartta kullanılabilecek bir el terminalidır. Honeywell Dolphin MX9 El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Honeywell Dolphin 7800 Android El Terminali

Dolphin 7800 Android El Terminali android işletim sistemi ile çalışmakta olan, bir cep telefonu ile hemen hemen aynı boyutta, ergonomik tasarımlı, kullanıcının tüm ihtiyaçlarınızı yanıtlayabilecek kapasitede bir üründür. Honeywell Dolphin 7800 Android El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.