Desnet Bilişim >

Intermec CN51 El Terminali

Ve merakla beklenen o cihaz yola çıktı, geliyor. Intermec CN51 tanıtıldı, çok yakında El Terminali pazarında. Özellikle Android işletim sistemi desteği, yükselen pil performansı ve çok güçlü barkod okuma performansı, çok güçlü 3G, GPS, GPRS bağlantısı, Wlan aktarım gücü ile Mobil Saha Satış Otomasyonu, Sıcak Satış Otomasyonu, Depo Otomasyonu, Saha Servis Otomasyonu gibi birçok farklı […]


Intermec CN50 El Terminali

EN ÖZEL FİYATLAR İÇİN 444 70 15 | desnet@desnet.com.tr | 0212 557 85 00 Dünyanın en büyük el terminali üreticilerinden Intermec’in en son modellerinden biri olmasına rağmen, efsaneleri arasına giren ve şimdiye kadar en çok satılmış el terminali olan Intermec CN50, üretime başlandığından beri geçen 2 yıldan fazla zamana rağmen en çok tercih edilen model […]


Intermec CN70 El Terminali

Intermec CN70 El Terminali, yüksek pil ömür bulunan bir el terminali arayanların ihtiyaçlarına doğrudan çözüm üretmekte olan bir cihazdır. Ürünle ilgili diğer bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Intermec CN70 El Terminali fiyatı ve özellikleri hakkında çok daha geniş bir bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.


Intermec CK70 El Terminali

Intermec CK70 El Terminali, hem hafif, hem ergonomik tasarım, hemde uzun pil ömrü gibi özellikleri üzerinde barındıran bir cihazdır. Intermec CK70 El Terminali fiyatı tüm özelliklerine ilişkin geniş bir bilgi edinmek isterseniz firmamızın satış ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.


İntermec CK71 El Terminali

İntermec CK71 el terminali sağlamlığı, performası ve data aktarım hızındaki başarısıyla bilinen bir el terminalidir. Ürünün genel özellikleri ve teknik özellikleriyle ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. İntermec CK71 el terminali fiyatı ve teknik özellikleri hakkında geniş bir bilgi almak istiyorsanız satış danışmanlarımızla temasa geçebilirsiniz.