Desnet Bilişim >

Pidion BIP 1500 El Terminali

BIP 1500 El Terminali windows mobile 6,5 işletim sistemi ile çalışmakta olan, dayanıklı ve firma ve işletmelerin mobilde ki tüm gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde bir el terminalidir. Pidion BIP 1500 El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Pidion BIP-6000 El Terminali

Pidion firması tarafından üretilen ve desnet bilişim tarafından satış, servis hizmeti sağlanan Pidion BIP-6000 El Terminali ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır. Pidion BIP-6000 El Terminali Fiyatı ve diğer tüm özellikleriyle ilgili bilgi almak için firmamızı arayarak satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Pidion BIP-5000 El Terminali

Pidion markası tarafından üretilmekte olan BIP-5000 el terminali özellikleri ve model bilgileri aşağıda yer almaktadır. Pidion 5000 el terminali fiyatı ve teknik özellikleri hakkında en geniş bilgileri firmamızı arayarak satış temsilcilerimizden öğrenmeniz mümkündür.


Pidion BM-170 El Terminali

BM-170 El Terminali firma ve işletmelerin mobilde yaşadığı tüm sıkıntılara ve gereksinimlere cevap verebilecek kalitede, günümüz el terminali teknolojisinin birçok özelliğini içerisinde barındırmakta olan bir üründür. Pidion BM-170 El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Pidion BIP-1300 El Terminali

Pidion BIP serisi el terminalleri arasında yer almakta olan Pidion BIP-1300 aynı segment ürünlerle kıyaslandığında çok daha üstün özellikleri içerisinde barındıran bir cihazdır. Pidion BIP-1300 el terminali fiyatı ve özellikleri hakkında daha geniş bir bilgi edinmek için satış ekibimizle temasa geçmeniz önemle rica olunur.