Desnet Bilişim >

Unitech PA700 El Terminali

EN ÖZEL FİYATLAR İÇİN 444 70 15 | desnet@desnet.com.tr | 0212 557 85 00 PA700 El Terminali Unitech firması tarafından üretilmiş, android işletim sistemini kullanan, yüksek performanslı ve dayanıklı bir endüstriyel cihazdır. Unitech PA700 El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Unitech PA692 Windows El Terminali

  PA692 El Terminali windows işletim sistemi ile çalışmakta olan dayanıklı, ergonomik ve yoğun kullanımlarda üstün sonuçlar vermekte olan bir el terminalidir. Unitech PA692 El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Unitech PA690 Windows El Terminali

PA690 El Terminali Unitech firması tarafından üretilmiş, windows işletim sistemini kullanan, yüksek performanslı, ergonomik tasarıma sahip, dayanıklı bir endüstriyel cihazdır. Unitech PA690 El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Unitech PA500II El Terminali

  PA500II El Terminali ergonomik bir tasarımı bulunan bir ürün olmakta birlikte, işlemci hızı ve kullanmış olduğu işletim sistemi mikrosoft windows mobile 6.5 ile sorunsuz bir şekilde çalışmakta olan yüksek performanslı bir el terminali cihazıdır. Unitech PA500II El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle […]


Unitech PA690MCA El Terminali

A690MCA El Terminali şık bir tasarımı olan yüksek performans ve hızlı işlem özelliği bulunan bir üründür. Ürünle mobil ortamda yapılmak istenen tüm işlemler kolayca yapılabilmektedir. Unitech PA690MCA El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.