Desnet Bilişim >

Unitech PA700 El Terminali

EN ÖZEL FİYATLAR İÇİN 444 70 15 | desnet@desnet.com.tr | 0212 557 85 00 PA700 El Terminali Unitech firması tarafından üretilmiş, android işletim sistemini kullanan, yüksek performanslı ve dayanıklı bir endüstriyel cihazdır. Unitech PA700 El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Unitech PA690MCA El Terminali

A690MCA El Terminali şık bir tasarımı olan yüksek performans ve hızlı işlem özelliği bulunan bir üründür. Ürünle mobil ortamda yapılmak istenen tüm işlemler kolayca yapılabilmektedir. Unitech PA690MCA El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.


Unitech PA550 El Terminali

Unitech PA550 El Terminali renkli dokunmaktik ekranı olan, ergonomik tasarımlı, mobilde ihtiyaç duyulan tüm işlemlere en hızlı şekilde çözüm sunan bir üründür. Unitech PA550 El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.