Desnet Bilişim > Hizmetlerimiz

desnet-neler-yapiyoruz3

El Terminali Kiralama

El Terminali Kiralama, sürekli ihtiyacınız olmayan durumlarda kiralık el terminali ile işinizi çok daha hızlı, çok daha makul bütçelerle ve işiniz bitince teslim edebilirsiniz. Masrafıyla, arızasıyla uğraşmadan, işinizi bitirene kadar kullanın, daha az ödemek, daha akıllıca ödemek için kiralayın. Uzun dönem el terminali kiralama ve kısa dönem el terminali kiralama fırsatları için Desnet El Terminali Kiralama servisimizle irtibata geçin

Detaylar

Barkodlama Hizmeti

Depo Otomasyonu sistemi kurduysanız ya da tüm ürünlerinizi barkodlayarak yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız en optimum sürede, en doğru şekilde barkodlama yapmak için bizimle ile irtibata geçin. Kendi ekibinizle barkodlama yapmak hem zahmetli, hem maliyetlidir.  Barkod sistemi işinizi  rahatlatacak bir sistem olmasına rağmen, ilk barkodlama doğru yapılmazsa, sisteminiz aksayarak başlar.

Detaylar

Bağımsız Sayım Hizmeti

İşiniz büyüyor, mağazanız, satış noktanız, depolarınız büyüyor, ürünler artıyor. Çok noktada ürününüzün olmasının sonucu olarak takip ve kontrol mekanizmanızı arttırmanız gerekiyor. Mağaza ekipleriniz periyodik sayımlar yapıyor ama gelen bilgilerden ne kadar eminsiniz? Gelin, periyodik bağımsız sayım hizmetimizle mağazanız Türkiye’nin neresinde olursa olsun mağazanıza ulaşıp sayımı yapıp profesyonel raporlamalarla sunalım.

Detaylar

Eskiyi Getir Yeniyi Götür

El Terminali, barkod yazıcı, barkod okuyucu, RFID ürünleri, Endüstriyel tabletler, elinizdeki teknolojik ürünü getirin, en iyi değere sayıp yerine en yenisini çok daha uygun fiyata verelim. Elinizdeki eski teknoloji, yedek parça ya da başka bölgelerde kullanılsın, yeniden hayata dönsün. Siz de çok daha uygun bütçelerle en iyi teknolojiye sahip olun. Dünya kaynakları hızla tükenirken Eskiyi Getirip Yeniyi Götür hizmeti ile el terminali değişimi yapmak için bizi arayın.

Detaylar