El terminali, barkod okuyucu, barkod yazıcı, araç yazıcı seti, endüstriyel tablet ya da RFID cihazları almayı düşünüyorsunuz. Ancak çok yüksek bütçeler ayırmak yerine, daha makul bir bütçe ayırmayı planladınız. Ama buna rağmen kaliteli markalardan vazgeçmek de istemiyorsunuz.

İkinci El ürüne güven olmaz diye düşünüyorsunuz ki haklısınız. İnternetten, sahibinden ürünler satan sitelerden, şahıstan şahısa yapılan satışlarda gelen ürün çok sağlam gözükebilir, ancak defalarca servise gidip gelmesine neden olmuş kalıcı ve üretim kaynaklı bir arızası olabilir.

Bir ürünü neden sıfır alırız?

Çünkü garantilidir, aldığınız günden itibaren 30 gün içinde koşulsuz geri iade edebiliriz. 2 yıl içinde de arıza durumlarında teknik servis hizmeti alabiliriz.

Çünkü sıfır ürünü alırken, aldığınız yere, kişiye güvenmenize gerek yoktur. Ürün eğer hiç açılmamışsa, kimin sattığının bir önemi yoktur.

Çünkü ilk biz açarız, ambalajından ilk çıkarıyor olmanın verdiği bir güven hissi vardır ve aslında harcadığımız paranın büyük bir kısmını bu ambalaja veriyor oluruz.

İkinci Elde Güven Problemine Çözüm : DESNET GARANTİLİ İKİNCİ EL

1997 yılından beri el terminali konusunda en etkili, en yetkin teknik servis merkezlerinden biri Desnet’in teknik servisidir. Desnet, İkinci El Alımı ya da müşterilerinden “Eskiyi Getir Yeniyi Götür” şeklinde temin ettiği ikinci el el terminali, ikinci el barkod okuyucu, ikinci el araç yazıcısı gibi OT-VT ürünlerini öncelikle detaylı bir teknik analize alır.

Daha sonra bütün parçalar test edilir, hassasiyet ya da arızaya dönük bir eğilimi olan parçalar değiştirilir. Özellikle batarya gibi, ilk açıldıktan sonra yavaş yavaş azalan bir ömre sahip olan parçalar, orijinal ve sıfır parçalarla değiştirilir.  Cihazın tamamı hijyen bakımından geçirilir ve üzerindeki tüm bakteriyel kalıntılardan temizlenir.

Desnet’ten alınan tüm ikinci el cihazlar 1 ay koşulsuz iade, 1 yıl da servis garantilidir.

Kısacası, Desnet ile çalışırken, ikinci el donanımlarda hiçbir riskiniz yok.

%50, %60 hatta %70 oranında indirimli fiyatlarla, ikinci el el terminali ve benzeri ikinci el barkod sistemlerini elde edebileceğiniz Desnet İkinci El servisinde, ikinci el el terminali fiyatları konusunda en iyi şartları bulabilirsiniz. M3 el terminali ikinci el özellikle çok talep edilmenin yanında diğer markaların da, örneğin Motorola El Terminali İkinci El, Intermec İkinci El El Terminali, Casio El Terminali İkinci El modelleri de bulunmaktadır.

İkinci el pazarlarının gün geçtikçe geliştiği ve uzman ellerde çok değer kazandığı dünyamızda, OT-VT sektörü başta ikinci el barkod yazıcı olmak üzere ikinci el barkod sistemi gibi, ikinci el barkotlu terazi gibi ve tüm ikinci el barkotlu terazi fiyatları bilgisini bulunduran, ikinci el barkod yazıcı fiyatları konusunda bilgi veren, ikinci el barkod ve barkod ürünlerini en doğru fiyatlarla bulunabileceği, ikinci el barkod sistemleri konusunda lider, ikinci el barkod yazar kasa gibi POS noktası ürünlerinde de güvenilir çözüm firmalarına ihtiyaç duymaktadır.

Desnet, sıfır ürünlerle ikinci el satışını farklı departmanlar halinde sunmaktadır. Böylece dileyen müşteriye sıfır ürün, dileyen müşteriye ikinci el ürün sunabiliyor, alternatifli tekliflerle müşterilere en zengin ve çeşitli teklifleri sunabiliyoruz.

El terminali, barkod okuyucu, barkod yazıcı, araç yazıcı seti ve pos ürünlerinde ikinci el ürünleri hem Garantili hem de bakımı yapılmış bir şekilde %50 ve üstü indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz tek adres olan Desnet’e e-posta ile ya da online destekten 7-24 ulaşabilir, mesai saatleri içinde de 0212 557 85 00 numaralı telefondan ulaşarak talebinizi bildirerek en hızlı teklifi alabilirsiniz.