Üretim kültürünü benimsemiş, üretmeye odaklanmış ve üretmeye inanmış bir anlayışa sahip olan bizler için, Desnet için insan, bir kaynak değil kıymettir.

“İnsan olmazsa işler yürümez” düşüncesiyle değil “İnsan olmazsa, işlerin yürümesinin bir anlamı olmaz” bakış açısıyla bakıyoruz. Bununla da övünmüyoruz, çünkü doğrusunun bu olduğunu düşünüyoruz.

2010’lu yıllara erişmemize rağmen günümüzde, insana bakış, insan faktörünü kabulleniş yöntemlerinin yeterince ilerleyemediğini görüyoruz. Çünkü rekabet arttı, şirketler için para kazanmak zorlaştı, şirketler de rekabete dayanıklı olmanın en iyi yolunun, en kolay yolunun insan kaynağına yatırım yapmayı kesmek olarak kabul etti ve ilk olarak insan kaynakları kavramı yara aldı şirket içinde.

Oysa uzun yıllar var olmak, köklü bir şirket olmak, gelenekleri olan, kurumsal kültürü olan bir şirket olmak için İnsan Kıymetlerine çok ciddi derecede ihtiyaç var.

Biz, Desnet olarak insan kıymetlerimizle uzun yıllara dayanan bir dostluğu, iş arkadaşlığı ile birleştirerek kendi çalışan modelimizi geliştiriyoruz. 15 yıllık bir şirket için 10 yılı aşkın bizimle olan çalışanlarımızın olması büyük bir gurur vesilesi.

Desnet İnsan Kaynaklarına Nerelerde İhtiyaç Duyuyor?

Desnet, El Terminalleri Satışı ve El Terminali Teknik Servisi konularında satış ve teknik destek elemanlarına ihtiyaç duyuyor.

Ayrıca El Terminali Satış, El Terminali Kiralama, El Terminali Bakımı ve El Terminali Servisi ile ilgili tecrübesi olan tüm adaylardan da CV’lerini ik@desnet.com.tr adresine göndermelerini rica ediyoruz.

Desnet, Barkod okuyucu satış, barkod okuyucu teknik servis, barkod okuyucu bakımı ve barkod okuyucu kiralama konularında da teknik ve uzman çalışanlarla ekibini sürekli büyütmeyi amaçlıyor.

Barkod yazıcı satış, barkod yazıcı servisi, barkod yazıcı kiralama gibi konularda da kendini yetiştirmiş ya da yetiştirmeyi amaçlayan adaylarımızın da CV’lerini ik@desnet.com.tr adresine göndermelerini rica ediyoruz.

Araç Yazıcı Setlerini Türkiye’de 15 yıldır üreten ve kendi markasıyla araç yazıcısı üreten ilk ve tek şirket olan Desnet, bu ürettiği araç yazıcı setlerini, saha satış yazıcılarını kendi markasıyla uzun yıllardır üretiyor.

Epson LX300+, Epson TM-U295 yazıcıları ve Sewoo ADP400 yazıcılarıyla, Bluetooth Modülü, Invertör ve Konvertörleri birleştirerek, sağlam, dayanıklı ve güçlü araç yazıcıları üreten Desnet, hem araç yazıcı seti üreticisi olarak araç yazıcı seti üretiminde, hem araç yazıcı seti servisi, araç yazıcı seti bakımı gibi konularında Desnet, ekibini sürekli büyütüyor.

Motorola el terminali servisi, Intermec el terminali servisi, M3 el terminali teknik servisi, Datalogic el terminali servisi, Honeywell el terminali servisi, Pidion el terminali servisi gibi konularda da teknik servis tecrübesi olan arkadaşlarımızı aramıza davet ediyoruz.

İnsan Kaynakları ya da İnsan Kıymetleri, çalışan için de işveren için de önemli olan şu birkaç madde, işin en önemli kısmı olmaya aday;

İyi bir kariyer için tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir şirketi bulamasanız da, hem maddi hem de manevi olarak sizi tatmin etmesini bekleyebilirsiniz. Mutlaka önceliklerinizi belirleyin, önceliklerinizi sağlayan ama “olmazsa olmaz” demediğiniz maddelerde de bir miktar tolerans gösterebileceğiniz şirketleri öncelikli olarak tercih etmenizde fayda var.

Mutlaka ama mutlaka, evinizin işinize yakın olmasına gayret edin. İnsan ömrünün zaten kısıtlıyken bir de bu koşuşturmaca içinde günde iki saatinizi ulaşıma harcamak, bir çalışanın mutsuz bir hayata kavuşması ve verimsiz bir çalışana dönüşmesi anlamına gelir. Eğer işinizin yerini değiştiremiyorsanız ya da evinize yakın bir şirket bulmakta zorlanıyorsanız, ya da çok iyi bir iş buldunuz ama evinize uzaksa, mutlaka evinizi taşımayı deneyin. Günde iki saatinizi kazanın, günde iki saat yılda 480 saate tekabul eder ve siz bu süreyi maalesef yollarda harcıyorsunuz.

Desnet’te , kendini geliştirmeyi seven, yeniliklere açık, kendi alanında uzmanlaşmayı isteyen ve odaklanmaya inan tüm adaylara yer var. Başvurularınızı ik@desnet.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca tüm yeni iş ilanlarımız da bu sayfada zaman içinde güncellenerek sizlere sunulacaktır.

Staj başvurularınızı da yine ik@desnet.com.tr adresine gönderebilirsiniz.