Dünyada başarı artık uzmanlaşmayla, odaklanmayla eş anlamlı hale geldi, kalıcı başarı ise uzmanlıkları birleştiren iş ortaklıklarıyla mümkün. Artık bir ürünü, hizmeti ya da çözümü baştan sona geliştiren, üreten, tasarlayan ve sunan, tek başına her şeye yeten şirketlerin çok kalıcı olmadığını biliyoruz.

Desnet, 15 yıllık serüveninde, müşterileri kadar, iş ortaklarına ve bayilerine de çok değer verdi ve onların da mutlu olduğu, herkesin kazandığı bir modeli gün be gün, en be an geliştirmeye devam etti.

Bugüne geldiğimizde, El Terminalleri, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar, Araç Yazıcı Setleri, Endüstriyel Tabletler, RFID ürünleri gibi kategorilerimizin tümünde, iş ortaklarımızla çalışıyoruz.

Özellikle uzun yıllardır Türkiye ve bölge ülkeler için yoğun bir şekilde ürettiğimiz, Araç Yazıcı Setleri’nde büyük filo müşterilerimizin neredeyse yarıdan fazlasında iş ortaklarımız vasıtasıyla ilerledik, projeleri görev paylaşımı ve başarılı bir işbirliği ile gerçekleştirdik.

Mobil Saha Satış Otomasyonu, Depo Otomasyonu, Stok-Sayım-Sevkiyat Mağaza Otomasyonu, Restaurant Otomasyonu, Sürü Takip Otomasyonu, RFID Otomasyonları gibi çözümlerimizin tümünde de hem yazılım, hem donanım anlamında çalıştığımız destekleyici çözüm ortakları var ve örneğin saha satış projesi yaptığımız bir müşterinin bilgilerini saklamak üzere ihtiyaç duyduğu sunucu çözümü için müşterimize en doğru donanımı ve yazılımı sunmak, en iyi hosting sağlayıcı ile tanıştırmak, bilgisayar altyapısı için en doğru teknik destek firmasıyla tanıştırmak da bizim görevlerimiz arasında. Müşterimize sadece kendi hizmetlerimizi değil, işimize paralel değişik işlerle ilgili de bilgi ve birikimimizi sunuyoruz, müşterimiz için en uygun fiyatlı en doğru ürünleri konumlandırmaya da çaba gösteriyor, böylece müşterimize değer üretmeye çalışıyoruz.

İş ortaklıkları, teknoloji gibi bir sektörde bir teknoloji şirketinin en büyük güç kaynağıdır. Bu güç kaynağından sonuna kadar yararlanıp, hem iş ortağımıza, hem de müşterimize katkı sağlayacak bir düzlem oluşturuyoruz.

Bizim için her bir rakibimiz de aynı zamanda bir iş ortağımız. Desnet olarak, en çok rekabet ettiğimiz müşterilerle bile sürekli görüşür, iletişim kurarız. Artık rekabet kavramının geliştiği, değiştiği yeni dünya düzleminde, sektöründen bağımsız, sektörüyle iletişemeyen, entegre olamayan şirketlerin yenilenmesi çok zordur. Bu sektörün hem en eskilerinden biri, hem de sektörde özgün işler yapan, kora kor rekabet içinde olmayan bir şirket olan Desnet, rakipleriyle iyi iletişimi sayesinde, müşterilerine en doğru ürünleri sunarken zaman zaman rakiplerinin bilgi, birikim ve ürün gamındaki ürünlerden de faydalanabiliyor.

Yazılım projelerinde, yazılım altyapı ve altyapı destekleyici bileşenleri üreten ve kendi alanında dünya devi olan Microsoft, Android, Intel, VMWare, Symantec ve Oracle markalarıyla çalışan Desnet, iyi yazılım altyapısı üzerinde çalışan iyi yazılımları müşterilerine bu kaliteli markalarla sunuyor.

Donanım iş ortaklarımız, Motorola, Intermec, Datalogic, Honeywell, Mobile Compia M3, Casio, Unitech, Pidion, Zebra, Epson, Psion Teklogix, Argox, Sewoo gibi hepsi kendi alanında büyük ve önemli işler yapan, iyi ürünler üreten markalardan oluşmaktadır.

Mobil otomasyonlar alanında güçlü bir entegratör olan Desnet, iş ortaklarıyla birlikte gücünü katlıyor, müşterilerine en doğru ürünleri, en etkili çözümleri, en hızlı teknolojileri iş ortaklarıyla birlikte müşterilerine sunuyor.