Desnet Bilişim > Barkod Yazıcılar > Lukhan Barkod Yazıcıları > Lukhan Sewoo LK-P 41 Barkod Yazıcı

Lukhan Sewoo LK-P 41 Barkod Yazıcı

Lukhan Sewoo LK-P 41 Barkod Yazıcı

Lukhan Sewoo LK-P 41 Barkod Yazıcı portatif, hızlı sonuçlar üretebilen, birçok mobil yazılımla entegre olarak çalışma özelliğine sahip bir cihazdır. Ürünle ilgili detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Lukhan Sewoo LK-P 41 Barkod Yazıcı fiyatı ve teknik özellikleri hakkında geniş bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

LUKHAN SEWOO LK-P 41 kullanıcısının bütün etiket baskı gereksinimlerini karşılamak için hafif ve güvenli bir seçenek sunar. SEWOO LK-P41 doğrudan termal baskı türünde, 80 mm/sn baskı hızında ve 203dpı nokta yoğunluğunda olan portatif bir barkod yazıcıdır. Birçok mobil yazılıma uyumlu olan SEWOO LK-P41 Barkod, bilet, fiş gibi materyallerin basımında uygunluk arz eder. Kablosuz entegrasyon gerçekleştirmek için de opsiyonel olarak WI-FI ve Bluetooth teknolojilerini de içinde barındıran LK-P41 aynı zamanda hareketli sensör özelliğine de sahiptir. SEWOO LK-P41 mükemmel performansı ve güvenirliliği ile taşınabilir etiket baskı uygulamaları için ideal bir ürün niteliğindedir.

Özellik Lukhan LK-P41
Baskı Metodu Direk Termal
Baskı hızı 80 mm / sn
Baskı genişliği 104 mm
Baskı uzunluğu  
Çözünürlük 203 dpi
Ribon Kapasite YOK
Ribon Genişliği YOK
Hafıza RAM  
Flash ROM  
Arayüz USB, Seri
Arayüz Opsiyonel Bluetooth class II, wi-fi (802 11 b/g)
Sensör kağıt bitti, gap, Black Mark, kapak açık

LK-P 41

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz