Desnet Bilişim > El Terminalleri > M3 Mobile El Terminalleri > M3 Plus El Terminali

M3 Plus El Terminali

M3 Plus El Terminali hafif ve ince tasarımının yanı sıra dayanıklılığı ile dikkat çeken bir cihazdır.  Cihazın normal ağırlığı 250 Gr. buna batarya da eklendiğinde toplamda 318 Gr. ağırlığına ulaşmaktadır. El Terminalinin dış kaplaması son derece sağlıklı tasarlanmış olduğu için su ve toz gibi dış etkenlerin cihazın içerisine girmesi ihtimali çok düşüktür.

M3 Plus El Terminalleri daha çok mobil saha satış otomasyonu, saha servis otomasyonu, araçta muhasebeenvanter ve stok sayımları ve doküman takibi alanlarında sıkça tercih edilmektedir.

M3 Plus El Terminali fiyatı, teknik özellikleri ve ürünle ilgili diğer tüm bilgiler için firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

M3 Plus El Terminali
  • PXA270 520 MHz 
  • Windows CE 5.0 
  • GPS, Bluetooth, HF(13.56 MHz) RFID 
  • 1D Tarayıcı
  • 2.0 MP KAMERA
  • WLAN IEEE 802.11 b/g

 

İnce ve Hafif

Hafif ve ince tasarımıyla M3 PLUS EL TERMİNALİ, işinizde tam konfor sağlar. Ayrıca isterseniz RFID okuyucu ile destekleyebilirsiniz.

Ultra Dayanıklılık

1.5 metreye kadar tüm düşme darbelerine karşı dayanıklıdır. Su ve toza karşı ekstra sağlam üretilen M3 Sky ile işiniz tam güvence altında.

M3 Plus El Terminali ile ilgili teknik özellikleri aşağıdaki tablo üzerinden inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da anlayamadığınız bir husus olursa firmamızı arayarak teknik sorumlularımızla irtibata geçebilirsiniz.

M3 Plus El Terminali Teknik Özellikleri

M3 Plus El Terminali Teknik Özellikleri

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz

Özet
product image
Değerlendirme
1star1star1star1star1star
Ürün Kategorisi
no rating based on 0 votes
Marka Adı
M3 Mobile
Ürün Adı
M3 Plus El Terminali