Desnet Bilişim > El Terminalleri > M3 Mobile El Terminalleri > M3 SKY El Terminali

M3 SKY El Terminali

M3 SKY El Terminali en iyi Windows Mobile 6.1 işletim sistemi ile çalışmakta olan bir mobil bilgisayardır. Sahadaki personelin işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmesine olanak sağlayan bu el terminalinin ana bilgisayara veri aktarım becerisi de göz doldurmaktadır.

M3 SKY M3 serisi el terminallerinin tümünde olduğu gibi yüksek dayanıklılığa sahip olarak tasarlanmış bir el terminalidir.

M3 SKY El Terminali GPS özelliği bulunan ince ve hafif bir el terminalidir. M3 SKY el terminali fiyatı hakkında bilgi almak veya teknik detaylarla ilgili merak ettiklerinizi danışmak için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. M3 SKY el terminali fiyatları DESNET BİLİŞİM farkıyla tıpkı diğer el terminali markalarında olduğu gibi siz değerleri müşterilerimize piyasa değerlerinin daha altında sunulmaktadır.

 

M3 SKY El Terminali Büyük

 

 

  • PXA-270 624 MHz
  • Windows Mobile 6.1
  • AGPS, Bluetooth, LF(125 KHz) / HF(13.56 MHz) RFID
  • 1D / 2D Tarayıcı
  • 2.0mp Auto FocusCamera
  • WLAN IEEE 802.11 b/g
  • Alfanumerik / QWERTY / AZERTY Klavye

İnce ve Hafif

İnce ve hafif tasarımıyla dikkat çeken M3 SKY siz ve çalışanlarınıza rahat kullanım olanağı sunar.

Ultra Dayanıklılık

1.5 metreye kadar tüm düşme darbelerine karşı dayanıklıdır. Su ve toza karşı ekstra sağlam üretilen M3 SKY ile işiniz tam güvence altında.

Tescillenmiş Güvence

MIL-STD-810F sertifikasına sahip olan M3 SKY, askeri operasyonlar saha servis ve depo yönetimi gibi aşırı koşullarda kullanım için uygunluğu sağlamlık göstermektedir.

Çok Fonksiyonlu Q Klavye

Çalışma hızınızı ve kullanım kolaylığınızı maksimum seviyeye çıkarmak için tasarlanmış olan klavyesiyle, işinize daha rahat odaklanacaksınız.

M3 SKY El Terminali ile ilgili teknik özellikleri aşağıdaki tablo üzerinden inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da anlayamadığınız bir husus olursa firmamızı arayarak teknik sorumlularımızla irtibata geçebilirsiniz.

M3 SKY El Terminali Teknik Özellikleri

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz

Özet
product image
Değerlendirme
1star1star1star1star1star
Ürün Kategorisi
0 based on 1 votes
Marka Adı
M3 Mobile
Ürün Adı
M3 SKY El Terminali