Desnet Bilişim > El Terminalleri > Motorola El Terminalleri > Motorola MC40 El Terminali

Motorola MC40 El Terminali

Motorola MC40 El Terminali Fiyatı

Motorola MC40-elterminali

Son teknolojiyi takip eden, ilk kullanımda sizi ve çalışanlarınızı etkileyecek olan Motorola MC40 El Terminali ile hizmet kalitenizi arttırın.

Motorola MC40 El Terminali Fiyatı ve teknik özellikleri hakkında bilgi alabilmek için firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

 

Şık bir tasarıma sahip olan MC40 El Terminali aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin tüketim alışkanlıklarıyla birebir uyumludur.  Kurumsal düzeyde dayanıklılık, güvenli ve gelişmiş barkod tarama, bas-konuş ve entegre manyetik şerit okuyucu gibi özelliklere sahip olan bu El Terminali ile tüm sipariş ve satış işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ayrıca ertesi gün yapılacak olan teslimat ve sipariş yönetimini yapabilirsiniz.

İş Hayatı için Gerekli Dayanıklılık

Bırakın çalışanlarınız işine odaklansın, Motorola MC40 el terminali toza, darbeye ve düşmeye dayanarak size en rahat çalışma ortamını sağlar.

Android İşletim Sistemi için Güçlendirme

Gerçek bir kurumsal iletişim için yeni özellikleriyle Android dönüşümü. Android’li ilk El Terminali

Güçlü Uygulama Performansı

800 MHz işlemci, 8GB flash bellek ve 802.11a/b/g/n kablosuz LAN desteği gerektiren uygulamalar için masaüstü kadar hız sağlar.

Geniş Dokunmatik Ekran (4.3 inc.)

Büyük ekran boyutu ile ürün karşılaştırmaları gibi en yoğun uygulamalarda bile rahat bir kullanım sağlar.

Geniş Kapsamlı ve Güvenli Ödeme İşlemleri

Entegre edilmiş manyetik şerit okuyucu kredi kartı, hediye kartı veya sadakat kartı gibi farklı ödeme koşullarına tam uyum sağlar.

Markanızı Özelleştirin

Her çerçeve için renk seçin ve markanızı tanıtan bir logo ekleyin. Böylece müşterilerinizin sizi tanımasını kolaylaştırır aynı zamanda işinizin her adımında kendi markanıza özgün bir imaja sahip olabilirsiniz.

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz