Desnet Bilişim > El Terminalleri > Motorola El Terminalleri > Motorola MC45 El Terminali

Motorola MC45 El Terminali

Motorola MC45 El Terminali

Motorola MC45 El Terminali

Motorola MC45 El Terminali, müşteri ilişkilerini daha ileri bir evreye taşımaya büyük anlamda yardımcı olan bir cihazdır. Ürünle ilgili diğer bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Motorola MC45 El Terminali fiyatı ve özellikleri ile ilgili daha geniş bir bilgi almak isterseniz satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.

Motorola MC45 el terminali hızlı, doğru ve zamanında bilgi aktarımı sağlayarak satış ve müşteri kaybını önlemektedir.  MotorolaMC45 bütçenize uygu sağlam tasarımlı kompakt bir cihaz olup şık tasarımı ve tek elle kullanım imkanı veren yapısıyla da size sahada büyük kullanım kolaylığı sağlayacaktır. MC45 el terminali patentli Adaptive tarama teknolojisi ile endüstri lideri lazer tarama motoru yoğun taramaları kolayca yapabilir ve kirli, kalitesiz, hasarlı barkodların okunmasında yüksek performans gösterir. MC45 darbelere ve toza karşı dayanıklı olarak üretilmiş olup IP64 standartlarında koruma sağlar. Ayrıca MC45 3.2 mega piksel kameraya ve gerektiğinde kullanıcısına kablosuz bağlantı imkanı veren bluetooth teknolojisine sahiptir.

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz