Desnet Bilişim > Yedek Parça > El Terminali Bataryaları > Motorola MC67 Bataryası

Motorola MC67 Bataryası

Motorola MC67 BataryasıTürkiye ve dünya’da yaygın bir şekilde kullanılmakta olan Motorola MC67 el terminali aşırı yoğun kullanım ve çeşitli kullanıcı hataları nedeniyle batarya arızası verebilmektedir. Motorola MC67 batarya (mc67 extended battery) tedarik etme konusunda birçok kullanıcı büyük sıkıntılar yaşamaktaydı. Firmamız satışını yapmış olduğu tüm marka ürünlerin servis ve yedek parça tedarik işlemlerini yapmış olduğu gibi MC67 batarya ihtiyaçlarına da çözüm üretmektedir.

Motorola MC67 Bataryası Neden Arızalanır?

Her elektronik ürün ya da yedek parça üretici firmanın ürünle birlikte göndermiş olduğu talimatlara uygun şekilde kullanılmadığı takdirde arıza verebilmektedir. Bu dünya’nın en gelişmiş el terminali markalarından olan Motorola için dahi geçerlidir. MC67 bataryası (MC67 Pili) kolay sorun çıkartmaz ve uzun ömürlüdür fakat kullanıcı taraflı arızalar nedeniyle batarya ömrü kısalabilmektedir.

Motorola MC67 Batarya Fiyatı

MC67 Batarya (Motorola MC67 Battery) ihtiyaçlarınıza 1997 yılından bu yana el terminali ve yedek parçaları satışı yapan firmamızdan cevap bulabilirsiniz. MC67 fiyatı ve stok bilgisi için 0212 557 85 00 numaralı telefondan satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.