Desnet Bilişim > El Terminalleri > Motorola El Terminalleri > Motorola MC9500-K El Terminali

Motorola MC9500-K El Terminali

Motorola MC9500-K El TerminaliMC9500-K Terminali Marvell PXA320 @ 806 MHz işlemcisi ile en zorlu işlemleri en kısa sürede yapabilme kapasitesine sahip, motorola güvenceli, dayanıklı, yüksek perfermanslı bir cihazdır.

Motorola MC9500-K El Terminali fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili çok daha kapsamlı bir bilgi isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

Motorola MC9500-K en zorlu mobil saha uygulamalarını desteklemek için ergonomik tasarımı ve birçok yeni özellikleri birleştiren bir üründür. Kendi segmentinde bir numara bir cihaz olan MC9500-K gerek iç gerekse dış tasarımıyla komple olarak yenilenmiştir.

Isı, soğuk su, nem, toz, daldırma, damla ve darbelere maruz kalma dahil olmak üzere, hemen hemen her ortamda güvenilir bir şekilde kullanılabilir.

Motorola MAX Sensör Etkileşimli Sensör Teknolojisi: (IST) , dinamik ekran yönlendirme, güç yönetimi ve giriş serbest düşme olayı dahil öncü hareket tabanlı uygulamalar sağlar Motorola MAX Arka Yuva Yönetimi: bir one-of-a-kind Evrensel Aksesuar Sistemi ile oyun değişen kulübesindeki yönetimi Yeni modüler tasarımı azaltır form faktörü agnostik Cradling üstün gelecek yalıtımı ve yatırım koruması sağlayan, Motorola cep bilgisayarların gelecek nesiller ile uyumludur; piller, beşik, akü şarj cihazları, kablolar ve diğer aksesuarları ile ilgili backroom sermaye ve işletme maliyetleri Motorola MAXPil yüksek: kapasiteli eşsiz, endüstri ilk pil bilgisi göstergeleri ile pil pil Aşar “rapor”, kendi durumu için – şarj ve pil genel sağlık durumunun durumu; pil havuzun daha maliyet-etkin yönetimi sağlar.

Motorola MC9500 K El Terminali Teknik Özellikleri

İşlemci Marvell PXA320 @ 806 MHz
Hafıza 256MB RAM / 1GB Flash
Ekran 3.7 in. VGA Color (TFT) Display (640 x 480)
Bağlantı Tipi USB, IrDA, Bluetooth, WLAN
İşletim Sistemi Windows Mobile 6.5
Kamera 3 megapixel
Ağırlık 623 gr.
Çalışma Isısı -20 C + 50C
Düşme Seviyesi 1.8 m (IP67)
Tuş Takımı Alfa, numerik veya alfanumerik (Opsiyonel)
Boyutlar 23.36 cm H x 8.89 cm W x 5.08 cm D

 

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz