Desnet Bilişim > El Terminalleri > Opticon El Terminalleri > Opticon H15 El Terminali

Opticon H15 El Terminali

Son derece hızlı okuma kapasitesine sahip olan Windows CE 5.0 işletim sistemine sahip olan Opticon H15 El Terminali üzerinde dahili sistem 1D barkod tarayıcısı bulunmaktadır. Opticon H15 el terminali ile datalarınızı mobil uyumlu aplikasyonlara oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde aktarabilirsiniz.

Kullanıcı dostu olmasıyla dikkat çeken H15 işlem yapabilme becerisiyle de göz dolduran bir el terminalidir. H15 el terminali arzu edildiği takdirde SD kart takılarak data kaydı kapasitesi arttırılabilen bir üründür.

Opticon H15 el terminallerinin diğer en önemli özelliği ise birden fazla data aktarım seçeneği sunuyor olmasıdır. Opticon H15 el terminali fiyatları ile ilgili bilgi almak için firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Opticon H15 el terminali fiyatı ve diğer el terminali fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Opticon H15 El Terminali Büyük Görsel

Maksimum Donanım

Microsoft® Windows® CE 5.0 işletim sistemine sahip olan Opticon H15 El Terminali aynı zamanda Intel PXA270 312 Mhz İşlemci ile desteklenmektedir. Buna ek olarak 64 Mb. RAM, 256 MB. F-ROM ile performans maksimize edilmiştir.

Tüm Hava Koşullarında En İyi Performans

Hiçbir kötü hava şartından etkilenmeyen Opticon H15IP65 toz ve sudan korunma özelliğine sahip. Aynı zamanda yoğun kullanım için tasarlanmış olan bu cihaz 1,5 metreye kadar tüm düşme ve darbelere karşı tam koruma sağlar.

Ekran Çözünürlülüğü

2,4’’ LCD dokunmatik ekran ve 2450×320 dikey ekran çözünürlülüğü ile işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Hafif ve İnce Tasarım

Ergonomik tasarımıyla el tutuşunuz için mükemmel olan H15 El Terminali bir o kadar da hafif. Opticon H15 sadece 225gr. Ağırlığındadır.

Opticon H15 el terminali ile ilgili teknik özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da anlayamadığınız bir husus olursa firmamızı arayarak teknik sorumlularımızla irtibata geçebilirsiniz.

  • Microsoft® Windows® CE 5.0
  • Intel PXA270 312 Mhz İşlemci
  • 64 Mb.RAM , 256 MB. F-ROM
  • IP54 Su ve Toz Koruma Standardı
  • 1.5 Metreden Düşmelere Dayanıklı
  • 2,4″ LCD Dokunmatik Ekran
  • Ekran Çözünürlüğü; 240×320 Dikey
  • Bluetooth 2.0,
  • Kablosuz Bağlantı 802.11b/g

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz