Desnet Bilişim > El Terminalleri > Opticon El Terminalleri > Opticon H22 El Terminali

Opticon H22 El Terminali

El Terminali Fiyatı ve El Terminali Yazılımı elbette önemli. Ama daha önemlisi, El Terminali’nin teknolojisi ve sizin uzun yıllar boyunca işinizi aksatmadan çalışmasıdır. Windows Mobile 6.5.3 İşletim sistemi, 3G, GPS, GPRS, 1D-2D Barkod Okuyucu gibi özellikleriyle işinizi büyük ölçüde kolaylaştıran Opticon H22 El Terminali Desnet Stoklarında. Satın alma, kiralama ve 2. el alım opsiyonlarıyla ilgili en iyi koşullar için bizi arayın. 0212 557 85 00

Opticon H22 El Terminali Büyük Resim

En iyinin biraz ötesi

Marvell  PXA320 806 Mhz İşlemcisinin yanı sıra  Microsoft® Windows® Mobile 6.5.3

desteğiyle işinize kalite katmakla yetinmeyip tam hız ve donanım sağlıyor. Ayrıca 256MB RAM ve 512MB Nand Flaş ile destekleniyor.

Tam Ekran Kalite

3,7″ (9.4 cm.) Transflektif LED Ekran ve VGA Ekran Çözünürlüğü (480×640) ile işinizi rahatlıkla halledebilir aynı zamanda Blanview Ekran ile Güneş Işığında bile aynı performansla işinizi halledebilirsiniz.

Hızlı Barkod Okuyucu

1D veya 2D barkod okuyucusu olan Opticon H22 El Terminali buna ek olarak titreşimli barkod okuma onayını da almış bir cihaz. 4 farklı barkod tetikleme tuşu olan Opticon H22 işinizde maksimum verimi alacaksınız.

Tüm Hava Koşullarında En İyi Performans

Hiçbir kötü hava şartından etkilenmeyen Opticon H22 IP65  toz ve sudan korunma özelliğine sahip. Aynı zamanda 1.5 metreye kadar tüm düşme ve darbelere karşı tam koruma ile üretilmiştir.

-10’C ile  +50’C  ısıları arasında çalışma kapasitesine sahip, Opticon H22 El Terminali sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Yüksek Görüntü Kalitesi

3.2 MP C-MOS Kamera, Otofokus ve LED Flaş ile kullanıcı kaliteli bir görüntü hizmeti sunuyor.

Opticon H22 el terminali ile ilgili teknik özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da anlayamadığınız bir husus olursa firmamızı arayarak teknik sorumlularımızla irtibata geçebilirsiniz.

  • Alfanumerik / Numerik Klavye Seçeneği
  • Temassız Kart / 13.56 Mhz RFID (Ops.)
  • USB On the Go Arayüzü (Client,Host)
  • Bluetooth 2.1 + EDR, IrDA
  • 802.11 b/g/n Kablosuz Ağ
  • 3.5G HSDPA Yüksek Hızda Veri İletişimi
  • AGPS Alıcısı