Desnet Bilişim > Endüstriyel Tablet > Panasonic Endüstriyel Tablet > Panasonic Toughpad FZ-A1 10 İnç Endüstriyel Tablet

Panasonic Toughpad FZ-A1 10 İnç Endüstriyel Tablet

Intermec CN51 El Terminali

Panasonic ailesinin en güçlü üyelerinden Toughpad FZ-A1 sağlamlığı ve fark yaratan özellikleriyle Saha Satış Otomasyonu, Depo Otomasyonu, Fabrika Otomasyonu, Saha Servis Otomasyonu, Üretim Takip Otomasyonu gibi otomasyon çözümlerinde endüstriyel tablet arayışına yönelik çok iyi bir alternatif

Marvell üretimi Dual core 1.2 Ghz işlemcisi ile işi hızla birleştiren Toughpad FZ-A1 Endüstriyel Tablet PC, 2 noktadan Multi-touch (Çoklu dokunma) özelliği ile kolay kullanım sağlıyor.

Android işletim sisteminin tüm esnekliklerinizi kullanmanızı sağlayan Toughpad FZ-A1 Endüstriyel Tablet PC, bu yönüyle yeni nesil yazılımlara olanak sağlıyor, Android’in bütün nimetlerinden faydalanmanız için büyük bir avantaj.

Günışığı altında, güneşin altında çalışabilme özelliğiyle sahanın yer yerinde olabilmenizi ve verimli kullanabilmenizi sağlıyor.

10 saatten fazla aktif kullanılabilen bataryası ve  güçlü şarj tutma kabiliyeti ile diğer Endüstriyel Tablet PC’lerden çok çok önde.

990 gram ağırlığındaki Panasonic Toughpad FZ-A1 özellikle otomasyon projelerinde çok önemli bir pazar payına sahip. Desnet olarak en uygun ödeme koşulları ve en iyi fiyatlarla pazara sunduğumuz Panasonic Toughpad FZ-A1 Tabletlerle ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

  • DAYANIKLILIK: MIL-STD-810G, 4-ayak açılan ve bütün hava IP65 toz ve su geçirmez tasarım
  • DONANIM VE YAZILIM: Android donanım şifreleme ve gömülü, kurumsal düzeyde güvenlik ve yönetim ile ™ tablet – Çift çekirdekli 1,2 Ghz işlemci
  • EKRAN: 10.1-inç, gün ışığı okunabilir çoklu dokunmatik + digitizer Aşılmaz koruma
  • GÜVENLİK: FIPS140-2-(Seviye 2) uyumlu
  • INTERFACE VE GENİŞLEME: MicroSD kart yuvası, Micro-USB ve Micro HDMI port
  • KABLOSUZ BAĞLANTI: Özel GPS, Wi-Fi, Bluetooth ® ve isteğe bağlı 4G LTE

Panasonic-Toughpad-FZ-A1-Endustriyel

Toughpad-FZ-A1

Panasonic-FZ-A1

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz