Desnet Bilişim > Endüstriyel Tablet > Panasonic Endüstriyel Tablet > Panasonic Toughpad FZ-M1 7 İnç Endüstriyel Tablet

Panasonic Toughpad FZ-M1 7 İnç Endüstriyel Tablet

Panasonic Toughpad FZ-M1 Endüstriyel Tablet

Panasonic Toughpad FZ-M1 Endüstriyel Tablet fansız çalışabilen, yüksek performanslı ve uzun pil ömrü olan bir üründür.

Panasonic Toughpad FZ-M1 Endüstriyel Tablet fiyatı ve teknik özelliklerine ilişkin çok daha geniş bir bilgi için satın ekibimizle temas kurabilirsiniz.

Endüstriyel tablet piyasasına en yeni ve en teknolojik ürünleri kazandıran Panasonic Toughpad FZ-M1 modeli ile özgün bir ürünü daha tablet kullanıcılarına kazandırdı. Toughpad FZ-M1 endüstriyel tablet Panasonic tarafından üretilen en yeni üründür. FZ-M1 endüstriyel tablet üzerinde fan olmadan çalışabilen dünya üzerindeki ilk tablettir. Üstelik cihazda yüksek kapasiteli uygulamaları kolaylıkla çalıştırabiliyorsunuz.

FZ-M1 endüstriyel tablet fan kullanmadan herhangi bir ısınma problemine maruz kalmaksızın çalışma özelliğinin yanı sıra kullanıcıya uzun pil ömrü ile çok uzun süreler boyunca çalışabilme imkanı tanımaktadır.

Panasonic tarafından üretilen tüm endüstriyel tabletlerde olduğu gibi FZ-M1 endüstriyel tablet de birçok dayanıklılık testinden geçirilmiş ve hepsinden tam puan almıştır. Toz, nem, su gibi dış etkenlerden hiçbir şekilde etkilenmemektedir.

128GB SSD ve 256GB SSD depolama alanı bulunan FZ-M1 yüksek veri barındırabilme özelliği ile de rakiplerine fark atmayı başarmış bir cihazdır. Muadillerinin birçoğu bu kadar yüksek depolama alanına sahip değiller.

DONANIM VE YAZILIM: Windows ® (Windows ® 7 düşürme seçeneği ile) 8.1 Pro 64-bit; 4. NesilIntel ® Core ™ i5 vPro ™ İşlemci (Fansız) DAYANIKLILIK: MIL-STD-810G, 5-ayak düşmesi ve bütün hava IP65 toz ve su geçirmez tasarım Eldiven dokunmatik teknolojisi ile EKRAN 7-inç, gündüz-okunabilir, çoklu dokunmatik ekran ARAYÜZ VE GENİŞLETME: USB 3.0 portu ve barkod ile yapılandırılabilir maksimum bağlanabilirlik için microSDXC kart yuvası, Seri MSR, SmartCard ve LAN * KABLOSUZ BAĞLANTI: Dedicated GPS, Wi-Fi, NFC, UHF RFID, Bluetooth ® v4.0 ve isteğe bağlı 4G LTE Entegre Mobil Geniş Bant (Multi-Carrier) GÜÇ: Köprüsü Pil Sürekli Kullanım için Hot-swap Pil Değiştirme sağlar

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz