Desnet Bilişim > Endüstriyel Tablet > Panasonic Endüstriyel Tablet > Panasonic Toughpad JT-B1 7 İnç Endüstriyel Tablet

Panasonic Toughpad JT-B1 7 İnç Endüstriyel Tablet

Panasonic Toughpad JT-B1 Endüstriyel Tablet

Panasonic Toughpad JT-B1 Endüstriyel Tablet kauçuk kaplamalı ve kaliteli bir malzeme kullanılarak üretilmiş ergonomik tasarımlı bir üründür. Android işletim sistemi ve donanımsal özellikleri sayesinde saha satış, saha servis başta olmak üzere birçok alanda kullanılan uygulamaları sorusuz ve yüksek hızda çalıştırabilme kabiliyetine sahiptir.

Panasonic Toughpad JT-B1 Endüstriyel Tablet fiyatı ve teknik özelliklerine ilişkin çok daha geniş bir bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

En ağır koşullarda dahi kullanılabilme özelliği bulunan Toughpad JT-B1 sağlamlığı ve sert dış koruması ile dikkat çeken bir endüstriyel tablettir. Üzerinde çift çekirdekli işlemcisiyle yüksek performans sunan ürün, 1 GB ram özelliğiyle de uygulamaları kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmektedir.

Panasonic Toughpad JT-B1 Endüstriyel tablet android işletim sistemi ile çalışmaktadır. Toz, nem, su ve hatta çamur gibi dış etkenlere karşı duyarlıdır ve bu tür etkenlerden hiçbir şekilde etkilenmez. Bu nedenlerle Toughpad JT-B1 Tablet aynı zamanda dünya üzerinde birçok ülkenin ordusu tarafından da tercih edilmektedir.

Sağlam ve dayanıklı yapısına rağmen aynı zamanda ergonomik bir tasarımı bulunan Toughpad JT-B1 Endüstriyel Tablet ele rahat oturur ve sağlamlık hissi verir. Dış kaplaması içerisine su girişi olmaması için kauçuk ile kaplanmıştır.

Yapılan düşme testlerinde Toughpad JT-B1 Endüstriyel Tablet herhangi bir hasar ve yara almamıştır. -10 ile 50 derece sıcak farklarında da sağlıklı bir şekilde çalışmaktadır.

Panasonic Toughpad JT-B1 Endüstriyel tablet aktif olarak çalışmalarını saha da sürdüren işletmeler içinde son derece iyi çözümler sunabilmektedir. Panasonic Toughpad JT-B1 tablet üzerinde saha satış ve saha servis uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırılabilmektedir. Bu uygulamalar tabletin performans kabiliyeti ile birleştiğinde ise ortaya mükemmel bir iş becerisi ve zaman tasarrufu çıkmaktadır. Yüksek verim alınabilecek ve aynı zamanda sağlam bir endüstriyel tablet arayanlar için Panasonic Toughpad JT-B1 Endüstriyel tablet en ideal üründür.

  • DAYANIKLILIK: MIL-STD-810G, 5-ayak düşmesi ve bütün hava IP65 toz ve su geçirmez tasarım
  • DONANIM VE YAZILIM: Dual Core 1.5GHz işlemci – kurumsal sınıf güvenlik ve yönetimi için yazılım şifreleme ile  Android ™ destekli tablet
  • EKRAN: Corning ® Gorilla ® Glass 2 ile EKRAN 7-inç, gündüz-okunabilir, dört noktalı çoklu dokunmatik ekran
  • ARAYÜZ VE GENİŞLETME: Micro-USB bağlantı noktası ve maksimum bağlanabilirlik için microSDHC kart yuvası, barkod ve manyetik şerit okuyucular ekleri için genişleme
  • KABLOSUZ BAĞLANTI: Dedicated GPS, Wi-Fi, NFC, Bluetooth ® ve isteğe bağlı 4G LTE
  • GÜÇ: Yüksek kapasiteli kullanıcı tarafından değiştirilebilir pil

 

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz