Desnet Bilişim > Tüm Çözümler

Saha Satış Otomasyonu

Mobil Saha Satış Otomasyonu, El terminali ile sahada satış, dağıtım, sipariş alma, fatura kesme, anket yapma, ürün teslimatı gibi işlemler yapan üretim ya da dağıtım şirketlerinin sahadaki etkinliğini, verimliliğini ve gücünü maksimum derecede arttıran ve şirket yöneticilerine de, sahadaki tüm fonksiyonları en doğru şekilde ölçebilmesini sağlayan bir sistemdir. Tüm muhasebe yazılımlarına ve ERP çözümlerine aktarımı bulunan desco Mobil saha Satış Otomasyonu ile sahada Stok, Cari, Çek-Senet, Fatura, Teslimat ve Anket gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz

Mobil Saha Satış Otomasyonu Detayları

Saha Servis Otomasyonu

Sahada Servis hizmeti veren şirketler için, sahada yapılan tüm aktivitelerin kayıt altına alınabilmesi, servis elemanlarının verdiği hizmetin kalitesinin en üst seviyeye çıkarılabilmesi için en doğru çözüm olan Desco Mobil Saha Servis Otomasyonu ile hem servis elemanlarınızın hizmetinin kalitesini sürekli hale getirebilir, puanlayabilir hatta prim sistemine entegre edebilirsiniz, hem müşterilerinizin memnuniyetini garantiler ve yükseltirsiniz. Hizmet sektörü gibi standartları belirgin olmayan bir alanda en doğru hizmeti verebilmek için gereken bu otomasyon, size sürekli raporlar sunarak anlık takip imkanı sunar.

Mobil Saha Servis Otomasyonu Detayları

Depo Otomasyonu

Deponuza ne kadar hakimsiniz? Ürettiğiniz ya da satışını yaptığınız ürün stoğunuzu ne kadar iyi biliyorsunuz? Yoksa siz deponuzu muhasebe odasındaki muhasebe bilgisayarından mı takip ediyorsunuz? Yılda bir ya da birkaç kez sayım yaparak stoğunuzu sadece anlık olarak bilebilirsiniz, sonrası yine karışıklık, yine bilinmezlik. Desco Depo Otomasyonu size, deponuzun anlık durumunu ve gelen siparişlerin en doğru şekilde, eksiksiz, hatasız sevk edilmesini sağlamayı vaat eder. Depo ve stok bir işletmenin kalbidir, depo, stok, sayım ve sevkiyatın en doğru şekilde çalışması için doğru çözüm; Desco Depo Otomasyonu

Depo Otomasyonu Detayları

Mobil Sayaç Okuma

Elektrik, Su, Doğalgaz Kurumlarının abonelerinin sayaçlarının güncel verisini okuyarak, önceki verilerle kıyaslamasını, böylece son dönemde kullanılan miktarı belirleyerek faturayı oluşturarak anında teslim eden Desco Sayaç Otomasyonu, sadece resmi kurumlara yönelik değil, aynı zamanda müteahhit işletmelere ya da kendi özel kampüsünde (üniversite ya da askeri kampüs içi, kooperatif üyeleri gibi) özel bir faturalama ile her bir aboneden tahsilatı sağlar, her abonenin kendi kullanımına göre bir ödeme yapması sağlanır. Sistem, arkaplanda bir yazılımla tüm abonelerin tüm geçmiş ödemeleri de kayıtlı tutar.

Mobil Sayaç Okuma Otomasyonu Detayları

Otopark/Parkomat Otomasyonu

Günümüzde belediyelerin ya da izinli işletmelerin yönettiği otoparkların açılması, şehir hayatının geleceği için, trafiğin ve otoparkların en doğru şekilde kullanılması için ve gayriresmi otoparkçılığı önlemek için çok önemli bir adım olmuştur. Ancak bu otopark işletmelerinde de bir yazılıma ve el terminali ile sahada otopark otomasyonu kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Otopark kullanım süresini tam olarak belirleyerek en doğru rakamı çıkaran, plakaya kullanım ücretini işleyerek daha sonra tahsil edilmesini sağlayan Desco, aynı zamanda iyi bir merkez yazılımı ile de her işlemi sistemde tutar, geçmişe dönük kontrolü kolaylaştırır.

Otopark/Parkomat Otomasyonu Detayları

Restoran Otomasyonu

Restaurant, Cafe, Bar, Kantin gibi yeme-içme üzerine faaliyet gösteren hizmet işletmelerinde, masa hesaplarının en doğru ve eksiksiz şekilde tutulması, müşterilere en hızlı servisin, en kusursuz hizmetin ve en doğru bilginin verilmesi, bekletmeden servisini açmak ve kapatmak için en doğru, en hızlı otomasyonu arıyorsanız Desco Restaurant Otomasyonu tam olarak size göre. 24 saatte kurulabilen Desco’da, aynı zamanda bir merkez muhasebe yazılımı ile tüm alımlar, personel hesapları da takip edilebiliyor. Ayrıca reçete sistemiyle, alınan malzemelerle ne kadar yemeğin çıkması gerektiği hesaplanır, eksiksiz çalışan bir restaurantınız olur.

Restaurant Otomasyonu Detayları

Perakende Satış Otomasyonu

Bakkal, Market, Sağlık ürünleri satış noktası, Büfe, Mücevher satış noktası, Kuyumcu, Spor malzemeleri satış mağazası, giyim-iççiyim mağazası ve perakende satışı yapan tüm iş kollarının işletmelerinde rahatlıkla, hızla ve güvenle kullanabileceği çok profesyonel ve aynı zamanda çok pratik bir Perakende Satış Otomasyonu çözümüdür. Desco Perakende Satış Otomasyonu 24 saatte kurulabilen ve bir veritabanı sayesinde geçmişe dönük bilgi tutabilen bir otomasyondur.

Perakende Satış Otomasyonu Detayları

Sürü Takip Otomasyonu

Büyükbaş ya da küçükbaş hayvanlarınızın aşısını, alerjisini, süt miktarını, süt verimliliğini ölçmek, kaydını tutmak, süt ve et verimliliğini arttırmak için iyi bir otomasyon sistemine ihtiyacınız var. Desco Sürü Takip Sistemi, Türk tarım ve hayvancılık sistemine en uygun şekilde hazırlanmış olup, el terminali ile çalışan, anlık verileri el terminaline girerek hatalı ya da eksik bilgi girişini engeller. Aynı zamanda web’den çiftliğinizi anlık olarak takip edebilir, her türlü problemi anında görüp müdahale etme şansına sahip olabilirsiniz.

Sürü Takip Sistemi Detayları