Desnet Bilişim > Türkiye’nin ilk Araç Yazıcı Seti markası Destech

Araç yazıcı seti ihtiyacınız mı var?

Uygun fiyatlı ve dayanıklı araç yazıcı setleri
Araç Yazıcı Setlerini İncelemek İçin Tıklayınız

Desnet, 1997 yılında Türkiye’nin ilk araç yazıcı setini tasarladı ve üretime başladı. 15 yılı aşkın bir süredir geliştirilen Destech Araç Yazıcı Setleri, Desnet tarafından 30.000 adet üretildi.

Özellikle dünyanın en önemli üreticilerinden Epson’un geliştirdiği 40 kolonluk Epson TM-U295 yazıcı ve 80 kolonluk A4 boyunda fatura kesebilen Epson LX-300+ yazıcı ile geliştirdiğimiz araç yazıcıları ile, Türkiye’nin en büyük dağıtım firmalarının saha satış otomasyonu için araç yazıcı setleri üretildi.

Destech EVO – Asansörlü Araç Yazıcı SetiEpson’a alternatif olarak uzakdoğulu Sewoo ADP400 (Lukhan) 40 ve 60 kolonluk yazıcıları ile de Tekli ve İkili araç yazıcı setleri üretilerek Mobil Saha Satış otomasyonunda, hızlı ve daha uygun maliyetli bir çözüm geliştirildi

Desnet tarafından Türkiye dışında 12 ülkeye ihraç edilen ve özellikle bölge ülkelerinin en önemli saha satış dağıtımı yapan firmalarında da kullandığı araç yazıcı setlerinde çok önemli özelikler ekleyerek, mobil saha satış firmalarının işleri oldukça kolaylaştırıldı.

Araç Yazıcı Setleri 10’a yakın model geliştiren Desnet, çok farklı ihtiyaçlara farklı çözümler geliştirdi.

Örneğin Ford Transit tipi araçların arka kasasında kullanılan yazıcılar için şoför kabininin arkasındaki metal duvara, dikey çubuklarla asansör mantığıyla monte edilen Epson LX-300+ Araç Yazıcısı ile çok daha az yer kaplayan bir model tasarlanmıştır. Özellikle sigara dağıtıcılarının işini çok büyük kolaylaştıran bu çözüm, Desnet’in en önemli araç yazıcısı ürünlerinden biri haline geldi.

Ülker, ETİ, İpragaz, Coca-Cola, UNO Ekmek, Keskinoğlu, Danet, Bonet, Bonfilet, Erpiliç, Şenpiliç, Çay-Kur, Doğuş Çay gibi kendi alanının lideri şirketlerin saha araçlarında kullandığı araç yazıcı setleri, Desnet tarafından talepler üzerine tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Özellikle belli bir adedin üzerindeki aracı bulunan ve bu araçlarında araçta kendi işine yönelik birtakım nüshalı evraklar basmak isteyen firmalar, bize taleplerini anlatır, ihtiyacını ve kullanım şeklini belirtir ve nasıl bir çözüm istediğini anlatır. Desnet, en büyük gücü olan AR-GE becerisi ile kısa sürede bir çalışma ile ön çalışmayı yapar ve onaylanırsa seri üretime geçilerek ihtiyaç, ürüne geliştirilir.

Sadece mobil saha satış değil, sahada nüshalı baskı almak isteyen tüm işler, tüm sektörler ve tüm işletmeler,  işinizin en iyi, en doğru ve en uzun vadeli çözümü için sizi Desnet’e bekliyoruz.

Araç yazıcı seti ile ilgili Türkiye’nin tartışmasız lideri olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm sektörümüze, müşterilerimize ve sektördaşlarımıza (biz böyle görmesek ve kullanmasak da sözlükte karşılığı “rakip”) sorduğunuzda dahi, araç yazıcı setlerinde Türkiye’nin en iyisi Desnet’tir sözü, bizim için ödüllerin en büyüğü.