Desnet Bilişim > Endüstriyel Tablet > Unitech Endüstriyel Tablet > Unitech TB100 7 İnç Endüstriyel Tablet PC

Unitech TB100 7 İnç Endüstriyel Tablet PC

Unitech TB100 Endüstriyel Tablet PCUnitech TB100 Endüstriyel Tablet PC Android işletim sistemi ile çalışan, dayanıklı ve üstün performansı ile kulanıcısına her türlü işlemi, en hızlı şekilde yapabilme imkanı sunan bir üründür.

Unitech TB100 Endüstriyel Tablet PC fiyatı ve tüm teknik özellikleri ile ilgili en detaylı şekilde bilgi almak için firmamızın satış ekibi ile temaasa geçmeniz rica olunur.

İşinizde, saha satış otomasyonunda, depo otomasyonunda, hava alanında, liman ya da inşaat şantiyenizde sağlam, güçlü, dayanıklı bir endüstriyel tablet ihtiyacınız mı var? Unitech’in ürettiği Unitech TB100 ile saha gücünüzü hem çok dayanıklı hale getirin, hem de bunu çok büyük bütçeler harcamadan yapın. Desnet tarafından satışa sunulan Unitech TB-100 Endüstriyel Tablet ile sahayı güçlendirerek büyütün.

Android tabanlı endüstriyel tablet olma özelliği taşıyan Unitech TB100 çok önemli ücretsiz yazılımları ile de doğru seçim olduğunu kanıtlıyor.  Örneğin, sahada 100 tabletiniz var,  yapmak istediğiniz ayar değişikliğini bir tane tablete uygulayın, özel yazılımımız bu uygulamayı tüm tabletlere anında yaysın.

Endüstriyel Tabletler gitgide daha büyük ekran ihtiyacını, daha çok sağlamlığa ihtiyaç duyan iş ortamlarında kullanma ihtiyacı üzerine doğdu. Desnet’in sunduğu endüstriyel tabletler iş dünyasının her alanına hitap edebiliyor. Unitech TB100 de bunlardan biri. 

Entegre WWAN 3,75G özelliği sayesinde tam bir saha aracı olan Unitech TB100, hem GPRS hem de WiFi sürekli kullanımında bile 10 saate yakın batarya ömrü ile sahada sizi yarı yolda bırakmıyor.

Unitech TB100 de saha satış otomasyonu, saha servis otomasyonu, depo otomasyonu, liman ve havaalanı operasyonları gibi uygulamalar için çok önemli bir endüstriyel tablet.

Tablet mi el terminali mi? Sorusuna da bir cevap olan Unitech TB100 Endüstriyel Tablet hem uygun fiyat hem de en güçlü özellikleri barındırıyor.

Gorilla ® dayanıklı kırılmaz, çizilmez ekranlı tablet

Profesyonel bir endüstriyel tablet kullanıcısı mesai saatleri içinde mutlaka kazalar yaşanacağını, tabletin zorluklar yaşayacağını ve yaşatacağını bilir.

Ama Unitech TB100 bilindik tüm kuralları yıkıyor. Eski endüstriyel tabletlerin hiçbirine uymuyor. Hem sağlam, hem hızlı, hem dayanlıklı, hem çok ağır olmayan bir kasa ile hem de uygun fiyatları ile ezberleri bozuyor.

Unitech TB100 7 ” WXGA TFT LCD multi-touch  Gorilla ™ cam ekran.

Dışarıdan içeriden hem şık bir görünüm, aynı zamanda son derece dayanıklı bir endüstriyel terminal. Bu eşsiz cam, ana gövde, IP65 derecesinde sağlamlık, çevresinde kaymaz lastik tamponun kombinasyonu ile sağlamlık üst seviyede.

Nem ve tozdan, 1.2 metre düşmeye kadar birçok etkiye dayanıklı olan bu endüstriyel tablet sizin için uzun vadeli bir çözüm

  • Android 3.2 version OS İşletim Sistemi
  • Çift Çekirdek (Dual Core) 1.0Ghz processor İşlemcı (CPU)
  • 1 GB SDRam DDDR2 Ram
  • 16GB Flash ROM-MMC (multimedia card)
  • Bluetooth, EDR, WWan, GPS, G-sensör
  • Çift Kamera Desteği  (Önde 1.2 Megapiksel, Arkada 5 Megapiksel AF)
  • Gorilla ® cam, 7 ” WXGA çoklu dokunmatik TFT LCD ekran
  • Multitouch özellikli, 7H sertliğinde Gorilla Glass 1280X800 ekran çözünürlülüğü
  • IP65
  • Yaklaşık 600 gr Ağırlık

Yetkili İsmi (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Ürün Adı veya Modeli

Hangi Saatlerde Müsaitsiniz?

Notunuz