Desnet Bilişim > Barkod Yazıcılar > Zebra Barkod Yazıcıları > Zebra iMZ320 Mobil Termal Printer

Zebra iMZ320 Mobil Termal Printer

Zebra iMZ320 Mobil Printer

Zebra iMZ320 Mobil Yazıcı

Zebra iMZ320 Mobil Termal Yazıcı sahada el terminali ile kablosuz bağlantı ile anında çıktı almayı, bele takılarak en hızlı, en sağlam ve en güvenli şekilde sahada çıktı almayı sağlayan sahadaki en güçlü yardımcınız.

Özellikle saha servis otomasyonu ve soğuk saha satış otomasyonunda kullanılan Zebra iMZ320, Türkiye’de onbinlerce noktada fiş kesiyor. Özellikle bir önceki modeli olan Zebra MZ320‘nin yaptığı büyük sükse ile çok güçlü bir müşteri portföyünde direkt kullanılmaya başlanan Zebra iMZ320, sıfır ve ikinci el seçenekleriyle Desnet’te.

Ayrıca iMZ320 Anakartı, iMZ320 Adaptörü, iMZ320 yedek pili (yedek bataryası) gibi aksesuarlarla da Desnet en iyi fiyat, en hızlı teknik servis, kredi kartına taksit gibi seçeneklerle Desnet’te.

desnet-4447015

Zebra IMZ320 Barkod Yazıcı fiyatı ve özellikleri ile ilgili daha geniş bir bilgi almak isterseniz satış ekibimizle temasa geçebilirsiniz.

Zebra iMZ320 Mobil Termal Yazıcı , Zebra iMZ220 Mobil Termal Yazıcı

Zebra iMZ320 Mobil Termal Yazıcı , Zebra iMZ220 Mobil Termal Yazıcı

Mobil fiş yazıcıları sahada mobil (kablosuz) olarak fiş, fatura basmak için kullanılan cihazlardır. Barkod yazıcılar termal ve direk termal baskı yapabilirler. Barkod yazıcılar ile basılan barkodlar daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Daha hızlı baskı yapabilirler. Piyasada çok değişik marka ve modelde barkod yazıcılar bulunmaktadır.Barkod yazıcılar modeline göre bilgisayara bağlı olarak veya bilgisayardan bağımsız olarak kullanılabilirler.Bir etiket programı ile tasarım yapılarak barkod yazıcılardan baskı alınabilir.

iMZ320-1-500x500

desnet-talep-formu

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Talebinizi yazın(gerekli)

Kaç adet(gerekli)

Sıfır mı? İkinci el mi?

(Varsa) Hedef fiyatınız?

Detaylar