fbpx

Windows CE El Terminalleri 2021’de de ilgi görmeye devam ediyor. İşte En Çok Satılan Windows CE El Terminali Modelleri

Windows CE El Terminalleri 2021’de de ilgi görmeye devam ediyor. İşte En Çok Satılan Windows CE El Terminali Modelleri

El Terminali sektörünün duayeni hiç kuşkusuz Windows CE El Terminalleri, bu sektörde 20 yılı aşkın süredir bulunan bir firma olarak Desnet’te Windows CE El Terminalleri serüvenini çok yakından takip ettik. Ancak Android El Terminalleri‘nin hüküm sürdüğü 2020’li yıllara girdiğimizde Windows CE El Terminalleri’nin halen bu kadar ilgi göreceğini doğrusu biz de düşünmemiştik. Şimdilerde elbette en çok Android El Terminali satıyoruz ama halen satışta ve El Terminali Kiralama tarafında çok yoğun şekilde Windows CE El Terminalleri tedarik etmeye devam ediyoruz.

Özellikle Sayım Firmaları ya da Envanter ve Depo Sayım Uygulamalarında en çok kullanılan yazılımların halen büyük çoğunluğu Windows CE işletim sistemine uyumlu. Bir diğer yandan da Windows CE El Terminallerini arayüzünün sadeliği, basitliği, kolaylığı da halen karşılık görüyor. Son kullanıcı eğitimi kolay, birkaç dakikada el terminalinin eğitimini verip başlatabilirsiniz.

Gelgelelim 2021 yılına girdiğimiz şu aylarda artık birçok üretici Windows CE El Terminali üretmiyor. İşte biz de bu sayfada sizler için Desnet olarak Sıfır ya da İkinci El El Terminali Satışı ya da El Terminali Kiralama için sunduğumuz Windows CE El Terminalleri listesi oluşturduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.