fbpx

Eskiden 4-6 haftada gelen ithal teknoloji ürünlerinin geliş süreleri neden 12-16 haftalara uzadı?

global supply chain crisis

Değerli müşterilerimiz, kıymetli sektördaşlarımız.

İçinde bulunduğumuz Covid-19 Pandemisiyle geçirdiğimiz ikinci yılı dolduruyoruz. Bu süreçte çok şey öğrendik. Birçok şeyi test etme, doğru bildiğimiz birçok şeyi yeniden öğrenme fırsatı bulduk.

Global Tedarik Krizi

Örneğin bir çipin aslında ne kadar önemli olduğunu, bir çipin üretimindeki aksamanın otomobil endüstrisini durma oktası getirdiğini gördük.

Elbette bizim sektörümüz olan OT/VT ya da İngilizce tabirle AUTO-ID Sektörü de bu gelişmelere kayıtsız kalmadı. Global Tedarik Krizi sektörümüzü de etkiledi.

Eskiden arz fazlası, tedarikçi fazlası, marka ve ürün fazlası olan sektörde şimdi tedarik sıkıntısı, arz yoksunluğu, ürün bulunurluğunda düşük yaşanıyor. Global Tedarik Krizi bu sonucu ortaya çıkardı.

El Terminalleri, Barkod Yazıcılar ve Barkod Okuyucuların üretiminde kullanılan birçok farklı komponent var. Bizim sektörümüz için hayati öneme sahip bazı komponentlerinin bulunamaması Global Tedarik Krizi doğurdu.

Ancak biz Desnet’te son üç yıldır çok yoğun bir şekilde alımlar gerçekleştirerek bu sürece farkında olmadan hazırlandık. Amacımız müşteri taleplerine daha hazır olmak ve bu sektörden kazandığımızı yine ürüne yatırmaktı, bu amaçla yola çıktık. Ama geldiğimiz noktada bu kararın bizi pandemi koşullarına hazırlamış olduğunu görüyoruz.

Başta ZEBRA olmak üzere birçok markada, birçok modelde yüzlerce ürün stoklarımızda. Dilerseniz doğrudan bir model belirterek, dilerseniz ihtiyacınız olan ürünün özelliklerini tanımlayarak bize gelin. Aynı gün teslim olanağıyla, haftalarca beklemeden, hızlıca teslim alın.

GSM’li simkartlı saha satışa uygun Android El Terminalleri, sağlam, düşmeye dayanıklı uzun mesafe okuyuculu depo terminalleri, şık, ergonomik ve hızlı mağaza ve perakende el terminalleri. Hepsi adetli ve stoklu şekilde Desnet’te.

Özellikle son dönem, E-Ticaret siteleri ve e-ticarete (N11, Trendyol, Hepsiburada) mağaza açıp ürün tedarik eden eticaret tedarikçilerinin tüm ihtiyaçları tek adreste, Zebra ve Honeywell Kablosuz 2D Barkod Okuyucular, Masaüstü Ribonlu / Ribonsuz Etiket Yazıcılar.

Ya da kargo, kurye acentesi kurmak istiyorsunuz. Hatta kargo ya da kurye şirketi. İhtiyacınız olan her şey tek adreste. Barkod okuyucular, barkod yazıcılar ve el terminalleriyle 24 saatte operasyona başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu site tanımlama verileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.