Zebra Logosu

İÇ MEKANLARDA ÇALIŞANLAR İÇİN, KURUMSAL SINIFTA EN ÜSTÜN DOKUNMATİK BİLGİSAYAR

İşinizin uç noktasında, günlerini şirketinizdeki en önemli varlıklardan birine, yani müşterilerinize hizmet etmek üzere onlarla yüz yüze çalışarak geçiren çalışanlarınız bulunur. Artık, çalışanlarınızın en yüksek verimi elde etmek için ihtiyaç duydukları her şeyi, sorunsuz bir güvenilirlikle sunarak, personel etkinliğini ve müşteri hizmetlerini bir sonraki düzeye çıkarmak üzere tasarlanmış cihazlar var: sağlam TC52 ve ultra sağlam TC72 Android Dokunmatik Bilgisayarlar.

Desnet Teknoloji, ihtiyacınız olan Zebra ürünleri için çözüm sağlayıcınızdır. 23 yıllık deneyimiyle, Zebra Business Partner unvanıyla en doğru çözümleri en özel fiyatlarla sunmaktadır.
TC52 DOKUNMATİK BİLGİSAYAR - SAĞLAM, TAMAMEN DOKUNMATİK BİLGİSAYAR

Başarısıyla göz dolduran TC51'i temel alan, sağlam yapılı TC52 Android Dokunmatik Bilgisayar, yeni platformu ve yeni özellikleriyle kurumsal sınıftaki dokunmatik bilgisayarlar arasında çıtayı en yükseğe taşıyor.

TC72 DOKUNMATİK BİLGİSAYAR ​‑​​ ULTRA SAĞLAM, TAMAMEN DOKUNMATİK BİLGİSAYAR

Başarısıyla adından söz ettiren TC70 Serisi temel alınarak geliştirilen TC72 Android Dokunmatik Bilgisayar, tamamen dokunmatik ultra sağlam bilgisayarlarda zirveyi temsil ediyor: Akıllı telefon deneyimi, en zorlayıcı günlük kullanıma ve elverişsiz şartlara yıllarca dayanacak şekilde tasarlanan bir yapıyla bir arada sunuluyor.

Bizimle İletişime Geçin

Geri aranmak ya da bizimle görüşmek için aşağıdaki formu doldurun:

Bu alanı doldurmanız gereklidir
En fazla 255 karakter uzunluğunda olmalı
Bu alanı doldurmanız gereklidir
En fazla 255 karakter uzunluğunda olmalı
Bunun geçerli bir e-posta adresi olduğundan emin olun.
Bu alanı doldurmanız gereklidir
Bizden pazarlama iletişimleri almaya devam etmek istiyorsanız lütfen onaylayın.
Bu alanı doldurmanız gereklidir
*Zorunlu alanlar