fbpx

Zebra Premier Business Partner’ı Desnet oldu.

Zebra Premier Business Partner | Premier İş Ortağı olduk.

Zebra Premier Business Partner | Dünyada barkod teknolojileri denildiğinde akla ilk gelen marka ZEBRA’dır. Anavatanı Amerika Birleşik Devletleri olan Zebra Technologies, geçmişten bugüne SYMBOL ve MOTOROLA markalarıyla süregelmişti. Daha sonra Zebra Technologies tarafından Motorola’nın satın alınmasıyla bu güçbirliği Zebra Technologies markasını pekiştirmiş ve güçlendirmişti. 

Desnet olarak 2021 yılına girerken Zebra Türkiye Ofisi ile bir işbirliği adımı attık. Yıla hızlı bir girişle Zebra Business Partner seviyesine ulaştık. İyi bir başlangıç yapmıştık ama hedefimiz yılın bitiminde Zebra ile iyi bir iş çıkarmış olmaktı.Yani iyi başlamak yetmezdi, iyi bitirmek de gerekiyordu. Gerçekten de yıl içinde ZEBRA’da güzel projeler gerçekleştirdik. Özellikle Android El Terminalleri, Endüstriyel Barkod Yazıcılar ve Kablosuz Barkod Okuyucularda iyi iş çıkardık. 

Zebra’nın en yeni modelleri olan Zebra TC21 ve Zebra MC2200’de gerçekten çok başarılı satışlara ulaştık. Bu ürünlerde birçok değerli müşterimizin Android’e geçişini dünya markası Zebra ile sağlamış olduk.

Zebra Endüstriyel Barkod Yazıcılar kategorisinde Zebra ZT411 modeline ağırlık verdik ve çok önemli satışlara imza attık. Birçok Eskiyi Getir Yeniyi Götür işlemi gerçekleştirip daha önce uygun fiyatlı diye alınmış ama randıman vermemiş olan birçok barkod yazıcıyı Zebra ile değiştirdik. 

Zebra ZQ320’yi unutmayalım. Mobil fiş yazıcılar dendiğinde işin nirvanası hep bu seri oldu. MZ320’den IMZ320’ye gelen mirasın son temsilcisi Zebra ZQ320’de de çok başarılı işlere imza attık. 

Ayrıca simkart destekli, yüksek işlemci ve bellek kapasiteli, üst segment el terminalinde de Zebra TC57 modelinde iyi bir adet yakaladık. Türkiye’nin birçok üst düzey firmasını Zebra’da üst segment el terminali ile tanıştırmış olduk. 

Kısacası, El Terminali, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcı kategorilerinde yaptığımız bu başarılı işler yılın sonunda beklediğimiz yeni aşamaya yılın 3. Çeyreğinin sonunda bizi getirdi. 

Son çeyrek itibariyle Zebra® PartnerConnect sayesinde Zebra Premier Business Partner, yani Zebra’nın önde gelen iş ortaklarından biri olduk. 

Zebra Premier Business Partner programında bu yıl yakaladığımız başarıyı 2022’de de sürdürüp taçlandırmak istiyoruz. Çünkü gerçekten de iyi ürün satmanın, kaliteli olanı sunmanın paha biçilemez olduğuna inanıyoruz.

Evet, fiyat skalası bir miktar yukarıda olan ürünü herkese satamayabilirsiniz. Ama Zebra markalı ürünlerde satamadığımız projelerde bile biliyoruz ki müşteri iyi olan ürünü istiyor ancak şartlar izin vermiyor. Yani müşteri aslında zihnen ve kalben müşterimiz olmuş oluyor, sadece faturayı kesmeyi bir süre ertelemiş oluyoruz. Bu yüzden de kaybetsek bile kaybetmiş olmuyoruz. 

İşte bu yüzden sizi Türkiye’nin barkod merkezi Desnet’e, Zebra’nın hızlı büyüyen Premier Business Partner’ı Desnet’in ayrıcalıklar dünyasına bekliyoruz.

24 saatte servis, her gün gece 00.00’a kadar telefon ve whatsapp desteği, siparişlerde 24 saatte teslimat, İstanbul içi 120 dakikada Express Teslimat gibi seçeneklerle, Sıfır, İkinci El, Kiralama, Eskiyi Getir Yeniyi Götür gibi sektöre kazandırdığımız çözümlerle çıtayı farklı bir noktaya taşıdığımıza inanıyoruz.

İşte bu yüzden sizi Türkiye’nin barkod merkezi Desnet’e, Zebra’nın hızlı büyüyen Premier Business Partner’ı Desnet’in ayrıcalıklar dünyasına bekliyoruz.

Zebra Premier Business Partner – Desnet Teknoloji

Zebra Premier Business Partner - Zebra İş Ortağı Desnet
Zebra Premier Business Partner – Zebra İş Ortağı Desnet