ANLIK MESAJLAŞMA İLE 7/24 iletişim

sıkça sorulan sorular

İletişim formunu doldurmadan önce en çok sorulan soruların yanıtlarına göz atabilirsiniz.

El Terminalleri, barkod yazıcılar, barkod okuyucular, endüstriyel tabletler, araç yazıcı setleri, RFID ürünleri, Perakende POS ürünleri gibi ürünlerin sıfır / ikinci el alımı ve satışı, kiralaması, teknik servis hizmeti ve yedek parça tedariki sağıyor, bu ürünlerle geliştirilen ve sizin sektörünüze özel olarak hazırlanan otomasyon çözümleri geliştirip anahtar teslim olarak şirketinize uyguluyor. 21 yıldır bu işi yapıyoruz, işimizi severek yapıyoruz.

Elbette. Business Port’taki ofisimizde bulunan showroom’umuzda tüm ürünlerimizi görebilir, deneyebilir, yazılımınızı test edebilir, tüm yazılım çözümlerimizin demolarını görebilirsiniz. Haftaiçi her gün 09:00 – 18.30 arası istediğiniz zaman gelebilirsiniz. Kahveniz hazır.

Desnet stoklu çalışır. Ürünleriniz akşam 16.00’ya kadar sipariş edildiyse aynı gün kargoya teslim edilir. Daha geç verilen siparişler için söz veremiyoruz ama onları da aynı gün teslim etmeye çalışıyoruz. Ürün kargoya verildiğinde tarafınıza SMS ve e-posta ile kargo takip numarası bildirilir. Ürünleriniz teknik uzman ekibimizce kargoya verilmeden önce test edilir, böylece teslim aldığınızda sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Satmak istediğiniz ürünleri sağlam bir şekilde paketleyin, mümkünse köpükle sağlamlaştırın. İçine kartınızı, hesap numaranızı ve varsa ürünlerin sorunlarını yazın, anlaşmalı kargomuz olan MNG Kargo’ya ya da varsa kendi anlaşmalı kargonuza verip gönderin. Teslim alıp analizlerini yaptıktan sonra satın alma birimimiz size teklifimizi sunacaktır, onayladığınız takdirde de ödemenizi aynı gün hesabınıza geçecektir.

Destech Teknik Servis Hizmetleri’ne servis gerektiren ürününüzü elden bıraktırdığınızda siz çayınızı içerken ürününüz tamir edilip size teslim edilir. Kargo ile adresimize gönderdiğiniz ürünleriniz ise sabah kargosuyla teslim alınır, akşam kargosuyla tekrar size gönderilir. Gelen ürünler için arıza tespit ücreti alınmaz. Arıza tespit edilip size fiyat teklifi geçilir. Onaylarsanız yapılır, onaylamazsanız size hiçbir bedel talep edilmeksizin teslim edilir.

Navigasyon kullanıyorsanız “Yenibosna Kavak Sokak No:11” yazabilirsiniz. Kullanmıyorsanız E-5’den Cevizlibağ’dan Avcılar’a doğru giderken sağdan havalimanı sapağından çıkın, çıkar çıkmaz Havalimanı – İkitelli şeklinde ikiye ayrılan yoldan tekrar sağa, İkitelli yönüne devam edin. İlk çıkıştan değil, ikinci çıkıştan (Yenibosna İstwest çıkışı) çıkıp yol ayrımında sola “Doğu Sanayi Sitesi” istikametine devam edin, ardından sürekli solu takip ederek Kavak Sokak’a ulaşırsınız, Kütahya Porselen’nin tam karşısındaki altında Honda – Nissan ve Hyundai Showroom’larının olduğu Business Port İş Merkezi’ne varırsınız. Müşterilerimiz için ücretsiz kapalı otoparkımız bulunmaktadır.

Ofisimize en yakın otobüs durağı Enver Ören Kültür Merkezi Durağı’dır. Bu duraktan 98B Kuyumcukent – Bakırköy 31E Kuyumcukent – Eminönü 31 Kuyumcukent – Yenikapı otobüsleri geçmektedir. Metrobüs ile de Yenibosna’da inip Koçtaş’ın önünden Starcity’den geçen herhangi bir minibüse binerek Starcity AVM’den 200 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz.

E-Posta Gönderin