VALEASİST VALE OTOPARK ve OTO YIKAMA OTOMASYONU ÖZELLİKLERİ

  • Mobil tarafı Android, bilgisayar tarafı ise web teknolojileriyle geliştirildi. Tam dört kez sıfırdan, yeniden tasarlandı.
  • Türkiye’nin en büyük AVM’lerinin, hastane zincirlerinin, en merkezi otoparkların kullanımıyla ve deneyimiyle zenginleştirildi. Yepyeni özellikler eklendi.
  • Otopark, Oto Yıkama ve Vale Otomasyonu fonksiyonları birleştirildi, tek bir yazılım içinde içiçe geçirildi. Ortaya 360 derece bir çözüm çıktı.
  • Online Mesajlaşma, Bildirim ve Duyuru Sistemi
  • Kayıp / kaçağı %99 oranında engelleyen ValeAsist 3 günde kurulabilecek kadar pratik.

ValeAsist %100 Türk teknolojisi, yazılım dünyasının en yeni araçlarıyla tam 4 kez sıfırdan geliştirildi. Vale, Otopark ve Oto Yıkama işlerini tek çatı altında birleştirdi. Bu üç işi 360° bütüncül bir yaklaşımla ele alan ValeAsist, otopark, oto yıkama ya da vale işleten ya da üçünü bir arada işleten işletmelerin tüm işlerini tek bir yazılımla yönetmelerini sağlıyor. Yüzlerce müşteride binlerce terminalle yıllardır kullanılıyor, denendi, test edildi, sizin işletmenizde de kullanıma hazır. Arayın, demo isteyin.

VALEASİST VALE OTOMASYONU EKRANLARI

VALE, OTOPARK ve OTO YIKAMA OTOMASYONU ÖZELLİKLERİ

Saha otomasyonları konusunda 20 yılın üstünde, vale ve otopark otomasyonu konusunda 4 yılın üstünde deneyimimizle, bir noktadan yüz noktaya kadar geniş yelpazede tecrübeyle ve en son teknoloji yazılımımızla vale ve otopark otomasyonunda size hizmet vermeye hazırız. El terminali, mobil fiş yazıcısı ve yazılım,
Hepsi tek elden, ilk elden, Desnet’ten. Arayın ya da form doldurun, biz sizi arayalım.

DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ