Desnet El Terminali Barkod okuyucu, barkod yazıcı inovasyon

DESNET ÜRETİM TAKİP , RFID - BARKOD OTOMASTONU

  • Üretim sürecinin hammadde depoda başlamak üzere ilk aşamadan son aşamaya kadar, depolanıp çıkışına kadar tüm süreçlerini barkod ya da RFID teknolojisi ile ve el terminalleri kullanarak takip edin, kontrol edin ve yönetin.
  • Sektör bağımsız olarak, hangi muhasebe programını ya da ERP programını kullanırsanız kullanın, ürünün, üretimin verimliliğini el terminali ile üretim takip otomasyonunda ölçün.
  • Hatalı ürünü ve hatalı üretimi anında görün, anında müdahale edin.
  • Üretim için gerekli ara mal ve hammaddenin tedarikini üretime başlamadan önce sağlayın, kritik stok seviyesinde olanları sipariş edin.

Desnet Barkod ve RFID teknolojileri ile Üretim Takip Otomasyon Sistemi %100 Türk teknolojisi, yazılım dünyasının en yeni araçlarıyla geliştirildi. Birçok önemli ERP sistemi ile entegre çalışan, el terminalleri ile üretim sahasında anlık olarak takip edilen Üretim Takip Otomasyonu israfı önler, performans ve verimliliği esas alır, iyi çalışan ile az çalışanı birbirinden ayırır, zaman kayıplarını ortadan kaldırır,  hatalı üretimi ve üretimde kişilere bağlı olarak kalitenin değişmesini engeller. 

DESNET ÜRETİM TAKİP OTOMASYONU

Saha, depo ve üretim otomasyonları konusunda 20 yılın üstündeki deneyimimizle, yüzlerce fabrikada çalışan üretim otomasyonumuzla ve en son teknoloji yazılımımızla size hizmet vermeye hazırız. El terminali, RFID etiketleri ve okuyucularla üretim otomasyonunuz hazır.

Hepsi tek elden, ilk elden, Desnet’ten. Arayın ya da form doldurun, biz sizi arayalım.

DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ